Samsara


Zespół nowego wydawnictwa o wdzięcznej nazwie SAMSARA oznaczającej wędrówkę - cykl przemian, których doświadcza każdy z nas – kołowrót narodzin, śmierci, miłości, zderzaniu głębokiej duchowości z codziennością, oferuje swoim Czytelnikom książki pióra wrażliwych i wnikliwych autorów, specjalizujących się w szeroko pojętej duchowości (nie: religijności) XXI wieku. Jeśli jesteś subtelną osobą, która pragnie pielęgnować sprawy ducha, chce otworzyć umysł i wytężyć swoje zmysły na to, co nieuchwytne, niezmierzone i niedotykalne – sięgnij po książki wydawnictwa SAMSARA! One zachęcą Cię samodzielnych interpretacji i poszukiwań! [tekst ze strony wydawnictwa]

Z moich doświadczeń:

Są to publikacje pobudzające do zastanowienia się nad swoim życiem, pełne duchowych wskaówek, przesłań i mądrości. Każda z nich napisana przystępnie i wnosząca nutkę refleksji w trakcie czytania jak i w momencie zamknięcia ostatniej kartki. Otwierają umysł, wyciszają, skłaniają do zatrzymania się w pędzie życia.

W 2014 roku poznałam dwie książki tego wydawnictwa:Książki wydawnictwa Samsara 
przeczytane w 2015 roku: 

Książki wydawnictwa Samsara 
przeczytane w 2016 roku: Książki wydawnictwa Samsara 
przeczytane w 2017 roku: 
Książki wydawnictwa Samsara 
przeczytane w 2018 roku:Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).