wtorek, 5 marca 2013

4 Numerologia dla poczatkującychNumerologia dla początkujących
Gerie Bauer


Z chwilą narodzin otrzymujemy swoisty kod cyfrowy zapisany w naszej dacie urodzenia, imieniu, nazwisku. Określa on nasz charakter, możliwości, talenty, zdolności, naszą przyszłość. Zdobywając wiedzę na ten temat możemy kierować się jego pozytywnymi wskazówkami i omijać to co nam nie sprzyja. By móc w pełni ją wykorzystać warto poznać numerologię, która pozwala uzyskać mnóstwo informacji na podstawie wyliczeń zarówno z daty urodzenia jak i z liter imion i nazwiska. To wbrew pozorom bardzo szeroka wiedza, która dostarcza nam informacji o nas i naszym otoczeniu. Znając swoje liczby możemy otaczać się przedmiotami, ludźmi, miejscami według naszych wibracji. Numerologia pomaga świadomie kształtować siebie i swoje otoczenie. Możemy dzięki niej organizować swoje życie znając swoje szczęśliwe dni, wibracje miesiąca, roku. Pomaga zachować ostrożność w okresach dla nas niekorzystnych, omijać osoby, które mają na nas zły wpływ, zrozumieć swoje przeznaczenie i przewidzieć przyszłość. Jednak, by móc sprawnie posługiwać się tą dziedziną nauki, musimy poznać jej podstawy. Uczy nas tego książka Gerie Bauer pt. „Numerologia dla początkujących”, która wprowadza nas w świat cyfr, liczb i ich znaczeń. Dzięki niej możemy poznać swoje przeznaczenie, swój osobisty rok, miesiąc, indywidualny dzień.

Gerie Bauer jest znana jako promotor zdrowia, piękna i podróży ale jej główną tematyką są sprawy kobiece. W swojej karierze była wykładowcą, konsultantką, redaktorką i producentką telewizyjną. Zajmowała się m.in. podróżami, modą i urodą. Napisała dziesięć książek m.in. serię pt. „Specjalnie dla kobiet”, które były poradnikami dotyczącymi problemów pań, które często podróżują prowadząc firmę. Autorka jest chętnie zapraszana do znanych programów telewizyjnych jako ekspert w tej dziedzinie. Stworzyła triadę firm do obsługi badań, marketingu i promocji kobiet i dla kobiet. Obecnie jest prezesem Great Spas of the World, które jako biuro podróży organizuje wycieczki do uzdrowisk w różnych stronach świata.

„Numerologia dla początkujących” pozwala w świeży sposób spojrzeć na swoje życie poprzez wyliczenie osobistych cyfr przeznaczenia, cykli energetycznych, mocy swojego roku urodzenia itd. Autorka uczy nas wielu praktycznych umiejętności, dostarcza wiedzy, dzięki której możemy obliczyć swój numeroskop, wibracje każdej dziedziny życia, energetykę imienia i nazwiska, wybranego dnia, miesiąca. Dzięki temu możemy uzyskać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących różnych sfer życia, charakteru, naszych talentów, możliwości, kariery, relacji międzyludzkich. To pomaga zaplanować dany rok, dzień czy miesiąc, wiemy co najlepiej zrobić, by jak najlepiej wykorzystać potencjał danego okresu, który dzień będzie dla nas najlepszy, by zrealizować swój cel, jakie możliwości niesie konkretny miesiąc.

Treść książki spisana została na 273 stronach i ujęta w piętnaście rozdziałów. Wiedza jest ułożona tematycznie i stopniowo wprowadza czytelnika w świat cyfr i ich znaczeń. Czytając można od razu przystąpić do wyliczeń i poznać prawdę o sobie i otaczających nas osobach. W książce nie ma ilustracji lecz jedynie przydatne tabelki, które ułatwiają korzystanie z zawartej wiedzy. Jest ona przedstawiona w zakresie podstawowym, zrozumiałym językiem. Przykładowe wyliczenia pomagają zrozumieć system wykonywanych działań matematycznych. Przy każdym zagadnieniu są opisy wibracji energetycznych, dzięki czemu od razu możemy sprawdzić wyniki. Stosując metody wyliczeń prezentowanych przez autorkę dla własnych potrzeb, muszę stwierdzić, że ogromna większość wiadomości pokrywała się z moim charakterem, predyspozycjami i tym co mnie otacza. Dowiedziałam się o sobie wielu interesujących informacji. Autorka podała też wiele przykładów wyliczeń numerologicznych dla znanych osób, które pozwalają na własne skonfrontowanie ich charakterów, życia z przypisanymi im wartościami liczbowymi. Jak zapewnia Gerie Bauer:
„Poznanie i zrozumienie owych wibracji oraz towarzyszących im mocy, pomoże ci zrozumieć siebie oraz otaczających cię ludzi. Kiedy poznasz podstawowe cechy charakteru jakiegoś człowieka, będziesz mógł porozumiewać się z nim skuteczniej, co będzie korzystne dla obu stron.”
Numerologia często jest wykorzystywana przy różnych metodach wróżbiarskich ale z powodzeniem może jej używać każdy, kto chce bardziej poznać siebie i świadomie wykorzystać potencjał swojej osobowości i czasu. Warto zatem sięgnąć po tę niezwykłą wiedzę i zacząć żyć zgodnie ze swoimi wibracjami liczbowymi.

Książkę można kupić w sklepie

Ilość stron: 280
Oprawa: miękka
Format: A5 - 145x205mm
Rok wydania: Grudzień, 2012


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).