poniedziałek, 11 marca 2013

9. Obrona psychiczna


Obrona psychiczna dla początkujących
Richard Webster


Bezpieczeństwo, spokój, szczęście, równowaga, stabilność jest dla każdego z nas bardzo ważne, dlatego chronimy dom, najbliższych, zabezpieczamy się finansowo gromadząc pieniądze w bankach na koncie, lokatach, dbamy samochód płacąc ubezpieczenia. Głównie myślimy o materialnym bezpieczeństwie i zapominamy o bardzo ważnym aspekcie: ochronie naszej sfery psychicznej. Przebywamy w różnym otoczeniu, środowisku i często nie mamy świadomości jak wiele pozornie błahych rzeczy wpływa źle na naszą psychikę. Takim zagrożeniem mogą być czyjeś myśli, słowa, własne lęki, obawy. 

Miejscem, które wymaga naszej ochrony jest nasz dom. Powinniśmy czuć się w nim bezpiecznie. Nasi przodkowie potrafili w naturalny sposób chronić swoje domostwa poprzez odpowiednie rytuały, zwyczaje, które oddziaływały na ich psychikę i mentalnie zabezpieczały przed niebezpieczeństwem. 

Dziś zatraciliśmy naturalne metody ochrony, odsunęliśmy się od przyrody, natury, staliśmy się mniej czujni. Nie wierzymy w rzucanie uroków, klątw, ataki energetyczne.
„Czy ktoś kiedyś patrzył na ciebie „złymi oczami”?Czy ludzie regularnie  zwierzają ci się i opowiadają o swoich kłopotach?Czy masz koszmary nocne lub nieprzyjemne sny?Czy masz bóle głowy?Czy przygnębiają cię codzienne kłopoty?”

Richard Webster
Te i wiele innych pytań warto sobie zadać gdyż mogą być to objawy ataku na naszą psychikę. Nieraz zdarza się, że wszelkie wyniki badań mamy bardzo dobre, nie chorujemy a jednak nasze samopoczucie nie jest dobre. Jesteśmy niespokojni, osłabieni, ospali. Przyczyną mogą być negatywne energie wysyłane przez otaczające nas osoby, czyjeś „złe spojrzenie”, zazdrość, gniew czy przebywanie w niekorzystnym środowisku. 

Jest bardzo wiele rodzajów ataków. Na szczęście możemy bronić się przed nimi i o tym jest najnowsza książka Richarda Webstera „Ochrona psychiczna dla początkujących”. Z poszczególnych rozdziałów dowiadujemy się czym różnią się talizmany od amuletów, jak z nich korzystać i je uaktywnić. Poznajemy magiczne działanie roślin, kamieni, kadzideł. Uczymy się w jaki sposób oczyścić siebie, swój dom, co zrobić by pozbyć się negatywnej energii ze swego otoczenia, jakie pierwsze rytuały zrobić, zanim wprowadzimy się do nowego domu, mieszkania, jak wzmocnić swoją aurę, zrównoważyć czakry. 

Książka zawiera szeroki zakres wiedzy ezoterycznej, którą z powodzeniem każdy z nas może zastosować i wybrać dla siebie odpowiednią metodę osłaniającą nas i nasze otoczenie. Całość napisana konkretnym, jasnym i zrozumiałym językiem, bez długich opisów i zbędnych słów.

Dlatego jeżeli czujemy się niezbyt komfortowo, mamy wrażenie, że w nasze życie wkradła się stagnacja, marazm, nic nam ostatnio nie wychodzi warto zajrzeć do książki „Ochrona psychiczna dla początkujących”. Być może w niej znajdziemy rozwiązanie? Dzięki niej poznajemy metody, często już zapomniane, zwrócimy się do natury i łatwiej będziemy umieli poradzić sobie z zewnętrznymi atakami.


Książkę można kupić w sklepie

Ilość stron: 228
Oprawa: miękka
Format: 14.5x20.5cm
Rok wydania: 2011,
WYDANIE I


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).