środa, 18 marca 2015

75. Klucz do duchowości


Klucz do duchowości
Jak uwolnić duchową siłę
Elisabeth Nordeng, księżniczka Märtha Louise 


"Każdy z nas pochodzi od swiatła - tego samego światła, w którym wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, świadomie jako część jedności, nazywanej również Polem."

W momencie przyjścia na ten świat otrzymujemy niezwykły dar - klucz do samego siebie. To moment, gdy mamy naturalny kontakt z naszą wewnętrzną esencją. Jednak wraz z dorastaniem nabieramy cudzych nawyków, ograniczających nas zachowań i tracimy łączność z Uniwersalnym Źródłem. Zbyt mocno skupiamy się na materii niż na potrzebach duszy. Z czasem budzimy się i stwierdzamy, że to co nas otacza, nie jest zgodne z naszą wizją. Pojawiają się pytania o sens życia, skąd przyszliśmy i jaką rolę mamy do spełnienia. Chcemy ponownie wkroczyć na właściwą ścieżkę, lecz okazuje się, że nie wiemy jak to zrobić. Potrzebujemy drogowskazu, który pomoże nam odnaleźć drogę. Księżniczka Märtha Louise i Elisabeth Nordeng dają go nam do ręki w postaci książki "Klucz do Duchowości."

wikipedia.org
Księżniczka Märtha Louise jest córką norweskiego króla Haralda V i królowej Sonji. Od chwili swoich narodzin była w centrum zainteresowania opinii publicznej i mediów, co było dla niej trudnym wyzwaniem. Zdolności ponadzmysłowe towarzyszyły jej od najmłodszych lat. Pełniąc swoej oficjalne obowiązki poświecala swój czas na rozwój duchowy i jasnowidzenie. Studiowała fizjoterapię oraz techniki pracy z ciałem Metodą Rosen. 

Elisabeth Nordeng pochodzi z przeciętnej, norweskiej rodziny. Podobnie jak księżniczka Märtha Louise, jest osobą jasnowidzącą i od wielu lat zajmuje się pracą z energią. Od swoich dziecięcych lat ma kontakt z aniołami i zawsze chciała podązać duchową ścieżką.

autorki razem. 
źródło zdjecia: morgenbladet.no  
Mimo, że każda z nich reprezentuje odmienne środowisko społeczne, połączyła ich wrażliwość duchowa, emocjonalna. Spotkały się w 2003 roku na jednym z kursów jasnowidzenia i dzięki anielskiej interwencji rozpoczęły wspólną wędrówkę życiową. W 2007 roku założyły "Astarte Education", którego nazwa zmieniła się z czasem na "Astarte Inspiration." Razem organizują seminaria, warsztaty, trzyletni kurs czytania aury, kurs uzdrawiania i kurs metody dotykowej, którą same opracowały. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobytą poprzez pracę z ludźmi przekazują w książce "Klucz do Duchowości".

"Najważniejsza rzecz, którą chcemy ci dać, to entuzjazm i radość płynące z uczciwego spotkania z samym sobą. Odzyskując kontakt ze sobą poprzez duchowe hasło, możesz odkryć cechy, o których nie miałeś pojęcia."

Autorki pomagają w niej zrozumieć w jaki sposób możemy odzyskać naszą świadomość, łączność z Boskością i z samym sobą. Poznajemy prawa natury, jakie nami kierują, naszą strukturę energetyczną, tradycyjny i nowy opis czakr. Dowiadujemy się co sprawia, że tracimy kontakt ze sobą, jak zbudowana jest aura, co zaburza jej równowagę, jak ważne jest uziemienie, co wzbogaca nasz kontakt z Ziemią, jak połaączyć się w włąsnym sercem i wiele innych zagadnień. Oprócz wielu informacji i wskazówek autorki przeprowadzają nas przez medytacje i ćwiczenia medytacyjne, które mają na celu pobudzić naszą energię, uwrażliwić na energie duchowe oraz nauczyć słuchania własnego ciała. Są one proste do wykonania, nie wymagają specjalnych warunków lecz jedynie nieco wolnego czasu dla siebie. Dobrze jest nagrać je sobie i odsłuchiwać lub kilka razy przeczytać treść, by już bez zaglądania do książki skoncentrować się na temacie medytacji. Dzięki nim możemy odkryć swój własny klucz do duchowości i otwierać nim kolejne drzwi do odzyskiwania utraconych kontaktów z własnym fizycznym i energetycznym, sercem, oraz z sercem Ziemii, Wszechświata czyAniołem Stróżem.

"Znalezienie klucza do duchowości jest tak łatwe jak dwa razy dwa, bo w rzeczywistości ty już go znasz - po prostu zapomniałeś. odkrywając go ponownie, przekonasz się, jak wiele możliwości otworzy się przed tobą."

Treść książki została podzielona na dwie części. Teoria miesza się w niej z praktyką. To sprawia, że książka nie jest nużąca. Każda część zawiera rozdziały z głównym tematem oraz krótsze podrozdziały. Urozmaiceniem jest także czcionka. Medytacje i ćwiczenia zostały wyszczególnione szarymi ramkami a opowieści z życia autorek i ich klientów zaznaczone są kursywą. Do lekkości publikacji przyczynia się też styl pisania - wyważony, konkretny język, przystępnie wyjaśniający poszczególne zagadnienia. 

W ciągu swojego życia uczymy się wielu praktycznych umiejętności, zdobywamy odpowiednie wykształcenie, dbamy o swoje zdrowie, wygląd, zasad zachowania, praw rządzących w naszym środowisku. Nikt nie edukuje nas w kierunku duchowości. Nie umiemy dostrzegać subtelnych energii, pielęgnować naszą sferę duchową i pola subtelnych energii. Dlatego musimy sami zdobywać wiedzę na ten temat i ponownie zjednoczyć się z Polem. 

Już dziś możemy zmienić swoje życie odnajdując swój własny duchowy klucz i z jego pomocą odkryć siebie na nowo, poczuć się uwolnionym z ograniczeń, decydować świadomie o tym, czego chcemy doświadczyć. Żyjemy obecnie w czasach przemiany energetycznej na Ziemi. Wraz z tym faktem dokonuje się też przemiana w nas. To czas odchodzenia tego co nam przeszkadza, co wypełniło już swoje zadanie i pora, by wprowadzić nową, świeżą energię w nasze życie. Możemy w pełni wykorzytywać swoje umiejętności, zdolności nie tylko w fiztycznym świecie ale przede wszystkim na wyższych płaszczyznach i poziomach energetycznych. Wystarczy przypomnieć sobie i odświeżyć nasz utracony kontakt z własnym wnętrzem. 

"Najwspanialszy prezent, jaki możesz sobie dać w tej chwili, to powiedzieć sobie, że jesteś wystarczająco dobry, będąc takim jaki jesteś."

Książkę można kupić w sklepie:


Wymiary: 14.5x20.5cm
Nr wydania: 1
Rok wydania: 2015
Premiera: 2015-02-06
Ilość stron: 208
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tłumacz: Marta Borkowska
Tytuł oryginalny: The Spiritual Password. Learn to Unlock Your Spiritual Power
Seria: Samsara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).