piątek, 27 lutego 2015

Nowa seria ILLUMINATIO

Wydawnictwo Illuminatio szykuje niezwykle atrakcyjną propozycję dla swoich czytelników. Seria pt. SABATY to niewątpliwa gratka dla wszystkich, którzy interesują się dawnymi zwyczajami, świętami, obyczajami i rytuałami. W planach tego cyklu ukażą się książki wprowadzające w tematykę wiccańskich sabatów i świąt dawnych wierzeń. Pierwsza z nich to "Ostara" - jak najbardziej na czasie, gdyż niedługo będziemy witać wiosnę i warto wiedzieć jak zaczarować swoje życie, by wejść w nowy czas ze świeżą energią. Kolejne publikacje poświęcone będą takim ważnym sabatom jak Beltane, Litha, Lammas, Mabon, Samhain, Yule i Imbolic. Będą ukazywać się sukcesywnie w ciągu roku i zawierać będą zaklęcia, rytuały, medytacje, historię, tradycyjne nauki, inwokacje, wróżby, re­ceptury oraz specjalne umiejętności, zgłębia zarówno stare, jak i nowe praktyki celebrowania sezonowych obrzędów.

W miarę ukazywania się poszczególnych części i możliwości poznania ich treści niezwłocznie podzielę się wrażeniami. :) Najbliższa to "Ostara". Niezmiernie jestem jej ciekawa. Okładka i opis sprawiają zachecające wrazenie :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).