czwartek, 26 lutego 2015

Lektury na ostatnie dni zimy...


Dziś dotarły do mnie dwie interesujące książki z wydawnictwa Illuminatio: "Klucz do duchowości" oraz "Wyznania Maga". Pierwsza z nich napisana została przez norweską księżniczkę Marthę Louise i Elisabeth Nordeng.  To publikacja, która zawiera wiele u jasnych i czytelnych wskazówek, dzięki którym możliwe jest odkrycie własnej duchowości i uzyskanie połączenie z wewnętrzną prawdą. Zagadnień jest bardzo dużo m.in. o funkcjonowaniu czakr, aury, poszerzanie świadomości, rozówj intuicji, nawiązywanie z aniołem stróżem i wiele innych. Zapowiada się ciekawie...

Druga książka - "Wyznania Maga" napisana przez Lon Milo DuQuette’a. Dzieli się w niej swoimi doswiadczeniami z ponad czterdziestoletniego życia magicznego i rodzinnego. magia wiele osób przeraża ale to tylko dlatego, że brakuje im wiedzy na ten temat. W opisie można przeczytać: "Autor ujawnia w tej książce swoje najbardziej osobiste odczucia na temat codziennego życia, w którym magija odkrywa główną rolę" oraz, że "Opisuje swoje wzloty i upadki na ścieżce magicznej, a także opowiada anegdoty o tym, jak jego rodzina i dom są oparciem oraz głównym składowymi jego codziennych praktyk magicznych." 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).