środa, 4 lutego 2015

Moje zdobycze

Buszując po marketach można czasem znaleźć ciekawe tytuły za niewielkie pieniądze. Poniżej zdobycze z "Kauflanda: "Zasłona Kłamstw" i "21.12.12" Obie o zabarwieniu sensacyjnym z dynamiczną akcją. Takie lubię :)


Książka "21.12.12" zapowiada się intrygująco po krótkim opisie na skrzydełku okładki: 

"11 grudnia 2012 roku. Doktor Gabriel Stanton, naukowiec z Ośrodka w Los Angeles zajmującego się badaniem chorób wywoływanych przez priony, otrzymuje od jednego ze szpitali wezwanie do mówiącego niezrozumiałym językiem pacjenta, u którego zdiagnozowano niezwykle rzadką chorobę przenoszoną przez geny, a więc zaraźliwą - tzw. zespół śmiertelnej bezsenności rodzinnej." 

Natomiast "Zasłona Kłamstw"  na okładce zachęca w ten sposób: " Bajecznie bogaty kupiec zleca Crispinowi śledzenie żony podejrzewanej o cudzołóstwo... i ginie zasztyletowany w komnacie zamkniętej od wewnątrz. Sprawa w jednej chwili zmienia się w skomplikowany, pełen mrocznych sekretów spisek, w którym maczają palce wielcy śrfedniowiecznej Europy." Rzecz dzieje się w 1384 roku w Londynie.

Prawda, że robi się ciekawie? :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).