piątek, 17 kwietnia 2015

Wiosenny stosik


Nowy zestaw na najbliższe tygodnie wiosenne. Każda z nich zapowiada się ciekawie i jest z innej dziedziny. "Belatne" to druga z kolei książka z serii SABATY. Po "Ostarze" czas na kolejne święto celtyckie zwane Świętem Kwiatów.

 "C.I.S.Z.A." to podręcznik do samodoskonalenia, dzięki któremu możemy nauczyć się asertywności, spokoju, delektowania się życiem. Dzięki pięciu krokom będziemy mogli lepiej poznać siebie.  Kolejna z propozycji to książka znanego i lubianego autora - Richard.a Webster'a. Tym razem na temat szczęścia - sposoby na przyciągnięcie go do swojego życia i zrozumienie czym ono jest.

Ambika Wauters to znana ekspertka od Aniołów, nieco mniej znana niż Doreen Virtue ale moglismy ja poznać chociażby z kart "Wyrocznia Anielska". Teraz proponuje nam "Anielską Uzdrawiającą Moc." i opowiada jak anioły wspierają swoją energetyką nasze zdrowie, jak można nawiązać z Aniołami kontakt, usunąć z ich pomoca blokady, przeszkody, choroby i wprowadzić uzdrawiajacych anielskich pomocników do swojego życia.

Ostatni tytuł "Bóg jeszcze nie umarł" to rozważania z fizyki kwantowej na temat naszego pochodzenia, Boga, ewolucji. Jak widać zapowiada się różnorodnie i ciekawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).