niedziela, 3 maja 2015

80. "Anielska uzdrawiająca moc"


Anielska uzdrawiająca moc
Jak korzystać z przewodnictwa i opieki niebiańskich pomocników
Ambika Wauters


"Dzięki pracy wewnętrznej otwierasz się na przepływ miłości - doceniasz swoje życie i przywołujesz swoje najwyższe dobro."

W życiu spotykają nas różne sytuacje, w których potrzebujemy wsparcia, pocieszenia i otuchy. Czasami zdarza się tak, że czujemy się samotni, pozostawieni sami sobie w swoim żalu lub w trudnych chwilach. Tymczasem nigdy nie jesteśmy zdani tylko na siebie. Nawet, jeżeli fizycznie nie ma nikogo przy nas, towarzyszą nam świetliste, pełne miłości istoty, które tylko czekają na nasze przyzwolenie, by nam pomóc. Ten fakt uświadamia nam książka pt. "Anielska uzdrawiająca moc", która uczy nas korzystania z przewodnictwa niebiańskich opiekunów.

źr. zdjęcia: www.linkedin.com
Ambika Wauters jest u nas mniej znaną ekspertką od aniołów. Świat anielski fascynował ją od dziecka. Spotkała się z nimi w książkach, opowieściach rodziców, przyjaciół oraz osób kochających anioły i wierzących w ich istnienie. Poznawała je najczęściej poprzez sny a w dorosłym życiu los zetknął ją z ludźmi, którzy potrafili jej wytłumaczyć wiele zagadnień. Rozwijanie wiedzy o aniołach trwa do dziś. Sama przyznaje, że relacje z nimi ją inspirują, gdyż anioły są źródłem miłości, mądrości, nadziei nawet w najtrudniejszych momentach jej życia. Dziś jest autorką wielu książek o uzdrawianiu, terapii kolorami, dźwiękiem i aniołach. Prowadzi warsztaty oraz Szkołę Duchowej Homeopatii. Założyła Insytut Spokojnego Serca dla dzieci autystycznych i upośledzonych. W Polsce ukazała się jej talia "Wyrocznia Anielska". 

Autorka przekazuje odmiennie niż inni wizję świata anielskiego. Poznajemy je jako współdziałające z nami istoty poprzez nasze pole energetyczne, które składa się z czterech ciał subtelnych: fizycznego, eterycznego, astralnego i przyczynowego. Każde z nich ma swojego anioła, do którego możemy zawsze się zwrócić poprzez medytację, modlitwę, afirmację i refleksję. Dodatkowo związane są z naszymi czakrami, o których w książce jest sporo informacji. Poznajemy także anioły zamieszkujące poszczególne centra energetyczne. Pokazuje w jaki sposób anioły współpracują ze sobą pomagając rozwijać naszą świadomość i zachować wewnętrzna równowagę. Dowiadujemy się w jaki sposób odpowiadają nasze prośby, o co możemy je prosić, jakie mają zadania i funkcje. 

Ciekawą koncepcją, nie spotkaną w innych publikacjach, jest teoria trzech poziomów nieba: Niebo Formy, Niebo Tworzenia i Niebo Raju. Każdy z nich przebywają trzy rodzaje aniołów, które w efekcie tworzą 9 sfer. Poznajemy chór Aniołów, Archaniołów, Zwierzchności, Moce, Panowania, Cnoty, Serafiny, Cherubiny i Trony.

Książka podzielona została na dwie główne części. Pierwsza z nich dotyczy rozwoju osobistego poprzez wsparcie anielskie. Poznajemy w niej naszą budowę energetyczną wraz z ciałami subtelnymi, czakrami i aniołami, które nimi zarządzają. Dowiadujemy się co to jest ciało fizyczne, eteryczne, astralne i mentalne, jakie mają finkcje, co je blokuje, jakie emocje gromadzą się w nich, co ma na nie wpływ. Część druga poświęcona została w całości siedmiu głównym czakrom i aniołom nimi zarządzającymi. Każda z nich ma swoje archetypowe prawo, wibrację, anioły, serię ćwiczeń i obszerny opis. Poznajemy anioły czakry podstawy, sakralnej, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka i korony. 

Autorka przedstawia całą galerię różnych aniołów od wielu spraw i emocji. Poznajemy anioły ziemi, aniołów stróżów, anioły wspólnoty, anioła marzeń, poczucia wartości, mocy, marzeń i wielu innych. Dowiadujemy się jak funkcjonują poszczególne ośrodki energetyczne, jakie są ich funkcje, co je blokuje a co wzmacnia a przede wszytkim w jaki sposób anioły mają na nie swój wpływ i pomagają nam je zrównoważyć. W nawiązaniu kontaktów z aniołami i pracy nad poszczególnymi sferami naszego ciała energetycznego pomagają techniki zaproponowane przez Ambikę Wauters. Zapewnia nas, że dzięki nim nauczymy się słuchać swojego wewnętrznego przewodnika i uzyskamy dostęp do anielskiej energii. 

Intencją napisania książki było nauczenie nas świadomego nawiązywania kontaktu z energią anielską. Ambika robi to w przystępny sposób, przekazując wiele informacji o aniołach i ich współpracy z nami. Uczy rozwijać i podtrzymywać przyjaźń z nimi, dostrzegać ich działania, znaki, wskazówki, słuchania ich szeptu i podpowiedzi. Poradnik jest pełen inspirujących medytacji, pięknych modlitw, praktycznych afirmacji i refleksji. Dodaje otuchy, pozostawia po sobie spokój i wiarę w stałe towarzystwo boskich pomocników. 

Książkę przeczytałam z przyjemnością. Dostarczyła mi dużo ciekawych informacji, których nie znalazłam w innych tego typu publikacjach. Ambika Wauters uświadamia, że anioły są zawsze po naszej stronie, obdarzają nas miłością i są gotowe pomagać nam, gdy tylko je o to poprosimy. Nie trzeba robić za dużo. Czasami wystarczy powiedzieć: "Pomocy" a czasami warto pomedytować i zastanowić się nad sytuacją. Językiem aniołów jest miłość i poprzez nią kontaktują się z nami. Sprawiają, że czujemy się bezpieczni, kochani, spełnieni i szczęśliwi. 

Książkę można kupić w sklepie:

Nr wydania: 1
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 282
Wymiary: 15.0x21.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Redaktor prowadzący i redakcja:  Agnieszka Rytel
Tłumacz: Karolina Bochenek
Tytuł oryginalny: The Healing Power of Angels 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).