środa, 23 września 2015

Stosik na dobry początek jesieni


Jesienne propozycje to głównie tematy z rozwoju duchowego. Trzy z nich pomagają lepiej poznac siebie a czwarta przybliża nam świat dawnych wierzeń z kultury celtyckiej.

"Mabon" to kolejne święte w Kole Czasu, które przez naszych przodków miało ogrpmne znaczenie. Książka ukazała się z serii SABATY wydana przez Wydawnictwo Illuminatio. Dzięki niej możemy poznać zaróno dawne jak i współczesne obrzędy, zaklęcia i spsoby celebrowania tego magicznego czasu.

Kolejne trzy propozycja pochodzą od Wydawnoctwa SAMSARA. Są to: "Duchowa Moc Empatii", "Ewolucja Duszy" i "Potęga Wybaczania" Pierwsza z nich pozwala zrozumieć jak ważna jest empatia i w jaki sposób można ją wykorzystać do własnego rozwoju i poprawy życia.

"Ewolucja Duszy" pomaga odkryć cel naszej duszy w poszczególnych wcieleniach i uzdrowić nasz obecne związki, relacje międzyludzkie oraz zmienić życie na lepsze.

"Potęga Wybaczania" łączy w sobie wiedzę z radykalnego wybaczania, Ho.oponopono,  lekcji zawartych w "Kursie Cudów" i nauki wielu nauczycieli duchowych.

Jak widać - czeka mnie duchowa jesień :)


1 komentarz:

  1. Uwielbiam jesień, za te długie chłodne wieczory pod kocem z kawa i książką;) Fajny stosik, też się muszę w coś ciekawego zaopatrzyć. ;)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).