piątek, 11 marca 2016

Nowe Lektury

Dzis dotarły do mnie dwie ciekawe książki z Wydawnictwa Illuminatio.

Pierwsza - "W poszukiwaniu wzoru duszy", która ukazała się w ramach wydawnictwa Samsara.

Wzór duszy to rdzeń naszej istoty, nasze duchowe DNA. To tam zapisane jest wszystko to co nas określa, daje nam potancjał, obdarza nas talentami i wszelkimi darami. Jak odblokować się i żyć w zgodzie z samym sobą, światem i zmienić swoje życie? Mam nadzieję, że tego dowiem się z tej lektury. 

Druga propozycja to "Przebudzenie Aury". Aura, to otoczka, którą każdy znas posiada. Jest niezwykle ważne, byśmy umieli wzmocnić jej energetykę i rozbudzić się duchowo. Mistycy od dawna podkreslają, że wchodzimy w nową erę a  nasze ciała energetyczne przechodzą ewolucję, wewnątrz i wokół aury tworzą się nowe struktury krystaliczne. Jakie będą następstwa tych zmian? Kala Ambrose uczy, jak połączyć się z naszym szybko zmieniającym się ciałem energetycznym, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności na każdym z poziomów: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym.Takze nasze ciała energetyczne przechodzą ewolucję  i tworzą nowe struktury krystaliczne. Co ze sobą niosą takie zmiany? Co to dla nas oznacza? Jak przygotować się na te zmiany i rozbudzić swoją aurę? Myślę, że poszerzę swoją wiedzę na temat aury i świata duchowego. 


1 komentarz:

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).