środa, 23 marca 2016

100. - "Przebudzenie Aury"Przebudzenie aury
Techniki rozwoju ciała energetycznego
Kala Ambrose


„To, co znajduje się za nami, i to, co znajduje się przed nami, jest niczym w porównaniu z tym, co znajduje się w naszym wnętrzu.”
- Ralph Waldo Emerson

Każdy z nas rodzi się z własnym, wyjątkowym wzorcem aurycznym, na które składają się wibracje energetyczne naszych myśli, emocji, energii duchowej i myślokształtów. Z tego powodu jest ona charakterystyczna i indywidualna dla każdej jednostki. Jest jak odcisk palca danego człowieka, gdyż ma niepowtarzalne cechy, wygląd i energetykę. Jest jedyna w swoim rodzaju i wyraża esencję naszej duszy. To niezwykle wrażliwa i niezwykła część wszelkich istot żywych. Aurę mają ludzie, zwierzęta, rośliny. Odbijają się w niej wszelkie emocje i zdarzenia – stres, złość, strach, miłość, radość, wszelkie myśli, słowa i zachowania. Od jej kondycji zależy nasze zdrowie, samopoczucie i jakość życia, gdyż można ją łatwo osłabić ale też skutecznie wzmocnić. Jak to zrobić uczy książka pt. „Przebudzenie aury” napisanej przez Kalę Ambrose.

źródło zdjęcia: exploreyourspirit.com
Kala Ambrose urodziła się ze zdolnością widzenia aury i wspomnieniami ze swoich poprzednich wcieleń ze starozytnego Egiptu, Grecji, Indii i Irlandii. W obecnym życiu prowadzi szkołę tajemną Temple of Stella Maris, w której pomaga ludziom rozwinąć zdolności parapsychiczne. Oprócz tego pisze książki i artykuły, prowadzi warsztaty i wykłady na terenie Stanów Zjednoczonych oraz program „Explore Your Spirit with Kala Show” („Poznaj swoją duszę razem z Kalą”). W ostatnich latach zaobserwowała, że w aurach pojawiają się nowe struktury krystaliczne, co świadczy o intensywnych przemianach duchowych u coraz większej ilości ludzi. Otwierają się oni na większy przepływ światła i energii w swoim ciele. 

Książka została napisana z intencją podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i przekazania przesłania, które mówi, że wszyscy jesteśmy jednością i przechodzimy proces ewolucji zarówno w naszym wnętrzu jak i w ciałach świetlistych. Większość ludzi nie widzi tej barwnej, energetycznej otoczki, która ich otacza, lecz to nie znaczy, że jej nie posiadają. Mimo to mogą oni skutecznie skorzystać z zaprezentowanych porad, gdyż publikacja została napisana z myślą o każdej osobie, która chciałaby dowiedzieć się więcej o naszej budowie energetycznej. Poradnik zawiera wiele praktycznych wskazówek, informacji pomagających dbać o swoje ciała subtelne oraz szeroką wiedzę duchową, którą warto poznać, by móc rozwijać swoje wnętrze. 

Poznajemy funkcje aury, proces jej rozwoju, w jaki sposób odbiera ona bodźce zewnętrzne i jaki mają na nią wpływ. Autorka pisze otwarcie o swoich osobistych doświadczeniach, inspiruje do pracy nad poszerzaniem świadomości, by dostosować się do szybko zmieniających się energii. Szczegółowo opisuje siedem warstw energetycznych, siedem czakr głównych oraz ósme ciało energetyczne i ósmą czakrę zwaną czakrą gwiazdy duszy. Uczy utrzymania naszych ciał energetycznych w dobrej kondycji, interpretować kolory aury, pojawiające się w niej kształty, symbole i wzorce. Poznajemy kolejne etapy rozwoju aury od momentu narodzin, poprzez dorastanie aż do momentu, kiedy mamy za sobą siedem siedmioletnich cyklów rozwojowych. Wówczas nasze ciała są w pełni rozwinięte i otwarte na wyższe energie.

„Jesteśmy jednością – jedną energią pochodzącą z jednego światła.
Połączmy się ze sobą w miłości do całej ludzkości
i żyjemy w harmonii, poznając swoją duszę.”

Kala Ambrose prezentuje sposoby na rozwijanie wrodzonej zdolności samouzdrawiania, wzmacniania aury i techniki dobrane do pory roku oraz żywiołów natury. Wykaz wszystkich ćwiczeń został zamieszczony na początku książki, co ułatwia ich znalezienie. Są wśród nich takie, które pomogą podnieść energię w aurze, rozwinąć umiejętność jej widzenia, kreować rzeczywistości za pomocą myśli, oczyszczanie pomieszczeń z negatywnych energii czy nawiązywanie kontaktu ze swoim przewodnikami duchowymi. Techniki opierają się na pracy mentalnej, wizualizacji i medytacji. Mogą je wykonywać osoby zarówno początkujące jak i mające uzdolnienia parapsychiczne. 

„żyjemy w nowej erze oświecenia, w której świat nauki wreszcie zaczyna odkrywać to, co od wieków przekazywali nam mistrzowie duchowi.” 


Autorka nakreśla energetyczne zmiany jakie miały miejsce w minionych stuleciach i jak to wpłynęło na pole auryczne ludzi. Nie był to dobry czas dla jego rozwoju, zwłaszcza okres średniowiecza. Często odwołuje się do odwiecznej prawdy „Jak na górze tak na dole”, gdyż odnosi się ona do różnych aspektów naszego życia i energetycznej budowy naszego ciała. Wiele osób w minionych wiekach oddało swoje życie za głoszenie niektórych poglądów i dążenie do prawdy. 

Dziś nauka zaczyna dostrzegać to, o czym już dawno mówili mistrzowie duchowi. Przykładem są odkrycia fizyki kwantowej udowadniające istnienie subtelnych energii i zjawisk, które do tej pory były ignorowane. Nasze życie ulega nieustannemu przyspieszeniu , gdyż wkraczamy w nową erę. Ewolucji ulegają nasze ciała subtelne, poszczególne warstwy energetyczne, świadomość, nasze wnętrze i nasza aura. Weszliśmy w XXI stulecie, które autorka określa jako nowy czas oświecenia, któremu jest przypisana Energia Świętej Kobiecości. Przełomowym momentem dla Ziemi był 2012 rok. Wówczas wielu obawiało się końca świata lecz okazało się, że nie chodzi o dosłowną zagładę świata lecz o zburzenie przestarzałych form myślenia i postępowania. W związku z tym zmienia się nasza świadomość, sposób myślenia i postrzeganie tego co nas otacza. Autorka podkreśla wagę pielęgnowania spokoju wewnętrznego i dbania o jakość myśli, uchyla zasłonę przyszłości ujawniając nam to co nas czeka w przyszłości na poziomie fizycznym, umysłowym i duchowym, pokazuje dokąd zmierzamy i jak dalej będzie rozwijała się ludzkość, nasza Ziemia a z nią nasza aura.

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie: I
Rok wydania polskiego: 2016
Rok wydania amerykańskiego: 2014
Wymiary: 14.5x20.5x1.7 cm
Ilość stron: 220 
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Redaktor prowadzący: Agnieszka Fiedorowicz
Redakcja: Monika Pruska.
Korekta: Aneta Baranowska
Tłumacz: Karolina Bochenek
Tytuł oryginałuThe Awakened Aura: Experiencing the Evolution of Your Energy Body 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).