środa, 29 lipca 2015

Letni stosik


W samym środku lata dotarły do mnie kolejne ciekawe książki, które w najbliższych tygodniach zajmą mi wakacyjny czas. W oczekiwaniu na nie zaczęłąm juz pisać o święcie Lammas, więc teraz uzupełniłam ją tylko wrażeniami dotyczącymi wydania publikacji. Książka "Lammas" jak zwykle zawiera mnóstwo ciekawostek o tym sabacie i jest niewatplią gratką dla osób zainteresowanyhc tą tematyką. 

Kolejne propozycje to: "Echa przeszłych wcieleń" i "Spokój umysłu" wydanych w ramach wydawnictwa SAMSARA oraz "365 rozkładów Tarota".

"Echa przeszłych wcieleń" porusza temat reinkarnacji, duszy, jej celu istnienia i przezywania doświadczeń w obecnym życiu. Praktyczne porady przeplatają się z opisem osobistych przeżyć autorki - Judith Marshall. 

Z kolei "Spokój umysłu" została napisana przez mistrza zen Thich Nhat Hanha. Daje on receptę na usyskanie równowagi życiowej, łącząc mądrość buddyjską i poglądy współczesnych naukowców. Miałam juz okazję poznać jego twórczość dzięki książce "Sztuka komunikacji według mistrza Zen", dlatego spodziewam się pięknej, duchowej strawy.

Ostatnia z propozycji to "365 rozkładów Tarota". Jest to książka do calorocznego stosowania, pełna interesujących rozkładów na każdy dzień roku.

W takim razie biorę się za czytanie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).