niedziela, 21 września 2014

60. Totalne oczyszczanie


Totalne oczyszczanie
z pomocą anielskich energii

Program usuwania toksyn z życia
Doreen Virtue, Robert Reeves


"Traktuj swoje ciało jak cenną świątynię, którą jest w istocie. 
To dom dla twojej świętej duszy, wiecznie promiennej." 

W ciągu swojego życia przyciągamy do siebie różne energie poprzez kontakty z drugim człowiekem, spotkania towarzyskie, odżywianie czy przebywanie w określonych miejscach. Nie wszystkie są dla nas przyjazne. Co pewien czas powinniśmy oczyszczać się ze zgromadzonych w naszym organiźmie toksyn, które są przyczyną wielu schorzeń i dolegliwości. W tym celu wykorzystywana jest detoksykcja, najczęściej przy pomocy ziół przeczyszczających, substancji odżywczych wpływających na lepszą pracę jelit lub zabiegów. Nie zawsze są one przyjemne i skuteczne. Tego rodzaju oczyszczanie ma wpływ na poziom fizyczny naszego organizmu i ma ograniczony zakres działania. Proces detoksykacji może być znacznie prostszy, bezpieczniejszy i przyjemny, gdy poprosimy o pomoc anioły. Przekonuje o tym książka pt. "Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii", która zostala napisana przez znaną na polskim rynku Doreen Virtue oraz Roberta Reevesa - uznanego naturopatę, który łączy terapię ziołową i trening żywieniowy ze swoimi zdolnościami parapsychologicznymi i mediumistycznymi. 

źr. zdjęcia: healyyourlife.com
Krocząc po ścieżce życia przyciągamy w różny sposób do siebie szkodliwe energie, które powodują wewnętrzne blokady, złe samopoczucie, bóle głowy, fizyczne dolegliwości. Wiele osób nie przywiązuje wagi do tego rodzaju oczyszczania.

Najczęściej nie łączymy jakiejś dolegliwości z zanieczyszczeniem energetycznym i skupiamy się na leczeniu fizycznym za pomocą leków i zabiegów. Wiele z nich wywołuje u nas uciążliwe objawy, które nie umiemy skojarzyć z żadną przyczyną. Mimo pozytywnych wyników badań czujemy się źle. Wtedy warto przyjrzeć się swojej aurze i czakrom, gdyż to właśnie tam możemy "dostrzec" pierwsze oznaki nieprawidłowości i zanieczyszczeń. Tymczasem wystarczy odstawić wszystko to co nam nie służy, by zauważyć poprawę. Wiele osób sceptycznie odnosi się do tej tematyki ale ciało to nie tylko fizyczność ale przede wszystkim "naczynie, w którym noszona jest twoja dusza." Dzięki niemu wypełniamy swoje zadanie w ciągu życia, możemy się rozwijać, czuć, doświadczać różnych sytuacji, wrażeń i emocji. Ważne, by służyło ono nam jak najdłużej. Dlatego warto zadbać o jego kondycję. 

źr. zdjęcia: robertreeves.com.au
Doreen Virtue i Robert Reeves w swojej wspólnej książce przekazują sposoby na uwolnienie naszego życia ze szkodliwych energii i umożliwiają wprowadzenie do niego harmonii i szczęścia. Dzięki zaprezentowanym metodom możemy uwolnić się od nałogów, szkodliwych przyzwyczajeń, nawyków, uzależnień, niezdrowego jedzenia, otoczenia i sytuacji.

Metody detoksykacyjne dotyczą różnych sfer naszego życia podchodząc do człowieka holistycznie. Uzdrawianie następuje na poziomie fiycznym, duchowym i emocjonalnym. Pomagają w tym takie anioły jak: Archanioł Rafael, Archanioł Michał, Archanioł Metatron, Archanioł Razjel. Zaprezentowane są wezwania do tych aniołów, medytacje i modliwy uwalniające od nałogów, strun energetycznych, szkodliwych więzów, uzależnień alkoholowych, kawowych, cukrowych. Posługują się oni różnymi "narzędziami". Archanioł Michał dokonuje duchowego odkurzania za pomocą channelingu, Archanioł Metatron posługuje się świętym promieniem świetlnym, Archanioł Rafael używa białej oczyszcajacej piany. Poznajemy też różne terapie: kryształową, kwiatową, drzewną a także z udziałem Matki Natury, księżyca i słońca. Opisane zostały ważniejsze kamienie, kwiaty, olejki, przyprawy, uzdrawiające sposoby na przyciągnięcie bogactwa, siedmiodniowe plany detoksu z różnych nałogów, oczyszczanie domu, otoczenia, siebie, aury przy anielskim wsparciu. 

Książka jest bogata w wiele metod oczyszczających nie tylko nasze ciało ale także naszą przestrzeń, w której przebywamy. Nie sposób wymienić wszystkich tematów. Autorzy podpowiadają, że można najpierw przeczytać dokładnie każdą z nich, zrozumieć, nauczyć się jej zasad i potem zastosować w różnych sytuacjach. Można też wybrać tę, która dotyczy nas i wzmocnić lub poprawić określoną sferę życia czy zdrowia. Przedstawiają jak zrobić oczyszcający spray dorąk, naturalny dezodorant, olejek do ciała, jak prowadzić życie bez chemii, jakich składników unikać. Przekazują przesłania aniołów dla ludzi i dają wskazówki, które mają ułatwić drogę do zdrowia i radości. Opisują jak określone toksyny, emocje czy złe odżywianie wpływają na wygląd zewnętrzny i energetyczny, jak usunąć szkodliwe substancje z organizmu. 

Anioły istnieją naprawdę i mają wiele zadań. Jednym z nich jest podpowiadanie nam sposobów na zdrowy styl życia. Warto skorzystać z ich wskazówek i oczyścić swoje życie ze szkodliwych toksyn, nie tylko fizycznych ale przede wszystkim energetycznych. Każdy z nas zasługuje na szczęście, bogactwo i zdrowie. Jest to nasz naturalny stan, który wraz z anielskim detoksem możemy osiągnąć. 

"Wybierz zdrowe życie, wolne od chemii i przez cały rok korzystaj z metod oczyszczania energetycznego oraz porad zdrowotnych zawartych w tej książce." 


ANIELSKI DETOKS

Książkę można kupić w sklepie: 

Rok wydania: 2014 
Liczba stron: 312 
Format A5 
Oprawa miękka ze skrzydełkami 
Redakcja: Katarzyna Pietruszka 
Tłumacz: Kaszkur Zuzanna 
Tytuł oryginalny: Angel Detox: Taking Your Life to a Higher Level Through Releasing Emotional, Physical, and Energetic Toxins


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).