czwartek, 1 czerwca 2017

Miła niespodzianka od Illuminatio


Wydawnictwo Iluminatio zaskoczyło mnie przysłaniem książki "Anielskie Przesłania" Jest to świeżutka nowość, która ukazała się kilka dni temu a dotyczy tematu, który jest jednym z moich ulubionych. Poniżej zamieszczam notkę redakcyjną a tu moja recenzja.

Anielskie przesłania to wiadomości przekazywane za pośrednictwem aniołów, które pochodzą od twoich bliskich – tych, którzy odeszli. Oto książka, która poprzez piękne opowieści i pokrzepiające przesłania, pomaga odnaleźć źródło miłości, która pochodzi z wyjątkowego miejsca znajdującego się poza realnym światem.

Na stronach tej niezwykłej książki Maudy Fowler i Gail Hunt potwierdzają to, co wielu ludzi intuicyjnie wyczuwa – anioły dzielą się z nami informacjami od naszych zmarłych bliskich i pomagają nam, kiedy najbardziej tego potrzebujemy.

Dzięki tej książce:

– nauczysmy się skupiać na miłości, światłości i radości, co zbliży nas do aniołów i pozwoli otworzyć się na kontakt z nimi;

– odkryjemy, jak odczytywać anielskie znaki;

– doświadczymy wewnętrznego spokoju i pocieszenia w duchowej więzi z aniołami.

To książka, która poprzez piękne opowieści i pokrzepiające przesłania, pomaga odnaleźć źródło miłości, która pochodzi z wyjątkowego miejsca znajdującego się poza realnym światem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).