Dwie nowości


Otrzymałam dwie nowości, które ukazały się w 2017 roku. Obie poświęcone są wewnętrznemu rozwojowi, dzięki któremu możemy zmienić siebie i swoje życie. Każda z nich opowiada o tym w odmienny sposób. Okładki i wprowadzające opisy redakcyjne brzmią zachęcająco, więc z chęcią poznam ich treść. Poniżej zamieszczam kilka zdań na ich temat oraz linki do moich recenzji.

Pierwsza propozycja nosi tytuł "Świadome otrzymywanie" . To książka, która krok po kroku odkrywa to, czego tak naprawdę pragniemy i pomaga zrozumieć dlaczego tego jeszcze nie mamy. Podpowiada w jaki sposób możemy zdobyć to czego pragniemy dzięki wsparciu uniwersalnych mechanizmów rządzących Wszechświatem. Poznanie ich sprawi, że zaczniemy świadomie otrzymywać to, na czym najbardziej nam zależy. Jest to praktyczny poradnik, który w lekki, prosty i logiczny sposób pomaga ruszyć z miejsca.

Druga propozycja pt.: "Dzikie Przebudzenie" została wydana przez Wydawnictwo Kobiece i skierowana jest do każdego poszukującego sensu życia. Inspirująca mówczyni, Mary Daniels, zachęca do wprowadzania zmian w życiu oraz poznania własnego „ja” dzięki dziewięciu prostym krokom. To podnosząca na duchu i wzruszająca opowieść o tym jak seria intensywnych zdarzeń zmieniła życie młodej matki raz na zawsze. Stojąc na Tower Bridge, trzymając w drżących dłoniach dziecko i będąc gotowa do skoku, Mary Daniels doświadczyła najbardziej mrocznego momentu swego życia. Książka opowiada o tym, co nastąpiło w dalszej kolejności, czyli o zaskakującej podróży do własnego wnętrza. Było to natchnieniem do odkrycia dziewięciu prostych, acz godnych przemyślenia pytań. To właśnie one uratowały jej życie. [przeczytaj moją recenzję]Komentarze

Popularne posty z tego bloga

41. Czy rzucono na ciebie klątwę?

97. - "Minuta Uważności"

56. Boski kompas

48. Zdrowie z natury

125.- "Radykalna ścieżka cudów"