czwartek, 11 lutego 2016

98.- "Szepty Aniołów"


Szepty Aniołów
Niesamowite historie o anielskim wsparciu i miłości 
Kyle Gray 


„Gdy nawiążemy kontakt z aniołami, zawsze dzieją się cuda.”

źródło zdjecia: facebook
Kyle Gray nazywany jest „Zaklinaczem Aniołów”. Należy do najmłodszych medium w Wielkiej Brytanii. Od najwcześniejszych swoich lat wykazywał dużą wrażliwość na świat niewidzialny. Początkowe lata swego życia były dla niego nieco trudne. Ze względu na swoje umiejętności nie był rozumiany przez rówieśników, przeszedł ciężką chorobę, zmarła jego ukochana babcia Agnes, gdy miał 4 lata. Jej duch odwiedził małego Kyle'a we śnie. Nie rozumiał w tamtym okresie tego co widział ale to był początek jego przygody z nieziemskimi energiami. 

źródło zdjęcia:
bmshouston.com
Anioły zaczął widzieć w wieku 15 lat. W kolejnych latach jego talent rozwijał się przy wsparciu aniołów i wkrótce, gdy ukończył 16 lat, zyskał popularność jako "Zaklinacz Aniołów." Dziś jego życie wypełnione jest podróżami i przekazywaniem wiedzy duchowej, szerzeniu miłości i przewodnictwa aniołów. Bierze udział w publicznych występach i spotkaniach medialnych, na których prowadzi odczyty. Jest także redaktorem cotygodniowej rubryki w czasopiśmie "Scottish Sun" oraz w miesięczniku "Spirit & Destiny." Udziela się także w internecie na swojej stronie i Facebooku. W 2014 roku została wydana w Polsce jego książka pt. „Modlitwy do Aniołów”, którą napisał w 2011 roku. Dzięki niej poznaliśmy bliżej anielskich pomocników i mogliśmy nauczyć się nawiązywać z nimi kontakt. W 2014 roku ukazała się jego talia anielska pt. „Prayer Angel Oracle” i mam nadzieję, że ukaże się ona także w Polsce.

Książka „Szepty Aniołów” nawiązuje swoją grafiką do „Modlitw do Aniołów”. Można zauważyć podobny układ i rodzaj czcionki, która ozdabia okładkę w pięknej, błękitnej barwie. Kyle przekazuje w niej kulisy swojej pracy, dzięki czemu możemy zrozumieć na czym ona polega i przekonać się, że anioły wspierają nas we wszystkich naszych działaniach, towarzyszą w każdej sytuacji i interweniują, jeżeli je o to poprosimy. W jasny i w niezwykle przystępny sposób przybliża nam świat duchowy i anielski poprzez liczne historie, z którymi spotykał się w swojej praktyce. 

Kyle Gray zdradza kulisy prowadzonych odczytów ujawniając to co widzi, co przekazują mu anioły i dusze zmarłych. Dzięki temu możemy zrozumieć na czym polega praca medium i jakie znaczenie ma ona dla osób, które borykają się z różnymi problemami i emocjami. Pragnie, by każdy uświadomił sobie istnienie istot, które opiekują się nami i zaczął doznawać błogosławieństw we wszystkich aspektach naszego życia. Poprzez przykłady ze swojego życia i jego klientów przekonuje, że anioły nigdy nie wywierają na nas presji, nie oceniają naszych zachowań lecz zawsze są z nami, towarzysząc nam w każdej sytuacji. W swojej praktyce wielokrotnie był świadkiem jak anioły działają dla naszego najwyższego dobra i chętnie nam pomagają. Czy skorzystamy z ich pomocy – to zależy od nas, gdyż anioły szanują naszą wolną wolę i nie zrobią nic bez naszego przyzwolenia.

„Gdy naprawdę akceptujemy i kochamy samych siebie, wszechświat odpowiada nam tym samym, a wszystko, czego doświadczamy, jest wspaniałe i pełne miłości.”

Kyle Gray uważa, że każdy może rozmawiać z aniołami, gdyż przyszliśmy na świat ze zdolnościami intuicyjnymi i parapsychicznymi. Niestety z różnych powodów wielu z nas nie potrafi z nich korzystać. Możemy ponownie je rozwinąć podnosząc swoje wibracje i praktykując medytacje i wizualizacje. Pomocne w tym są ćwiczenia, porady i wskazówki, które uzupełniają każdy z siedemnastu rozdziałów. 

Wśród wielu przykładów opartych na doświadczeniu autora zamieszona została wiedza o niektórych aniołach, przykładowe afirmacje, modlitwy i rytuały ułatwiające współpracę z aniołami. Poznajemy siedem sfer anielskich, prawa rządzące wszechświatem, znaczenie niektórych kolorów aury, sposoby dostrojenia się do anielskich energii, rodzaje znaków zostawianych przez anioły i jak rozpoznać ich obecność. Podpowiada jak możemy pomóc dzieciom i zwierzętom, do jakich aniołów się zwracać i co możemy dla nich zrobić, by poczuli się lepiej. Dowiadujemy się, że wspierają nas nie tylko Anioły Stróże lecz cały szereg aniołów o specjalnych zadaniach i dusze naszych bliskich zmarłych. Swoich aniołów mają także zwierzęta i także żyją w świecie Ducha. To utwierdza nas w przekonaniu, że istnieje życie po życiu a ci co odeszli na Drugą Stronę pragną także nam pomagać w rozwiązywaniu problemów i realizacji naszych planów.

„Wszechświat uczy nas, że wszystko jest doskonałe i jeśli coś się wydarzyło, to znaczy, że miało się wydarzyć.”

Autor udowadnia, że w poznawaniu świata duchowego i rozwoju osobistym wiek nie ma znaczenia. Kyle jest młodym człowiekiem ale jego podejście do życia, tego co robi i wiedza jest niezwykle dojrzała. Uważa, że jego celem życiowym jest pomaganie aniołom w niesieniu światła i przesłań dla wszystkich ludzi. Chciałby przekazać, że „anioły pragną byśmy w nie uwierzyli i kochali samych siebie.” Zachęca do kontaktów ze swoim Aniołem Stróżem, Archaniołami i innymi pomocnikami. Przekonuje, że anioły motywują nas każdego dnia, byśmy uświadomili sobie swoją moc, dzięki której możemy przezwyciężyć każdą sytuację. 

Książka wnosi wiele optymizmu, nadziei i wiary w to, że gdy zwrócimy się do aniołów, one zawsze nam pomogą. Emanuje z niej duchowa aura, mądrość i miłość tak, że niemal można poczuć energie anielskie. Polecam ją każdemu, kogo interesuje nie tylko świat widzialny ale i ten, którego nie widać oraz tym wszystkim, którzy chcą zrozumieć własne doświadczenia zarówne te obecne jak i te z przeszłości. Jest to inspirująca i ekscytująca lektura, którą trudno jest odłożyć na bok. Przeczytałam ją z ogromnym zainteresowaniem i niemal „jednym tchem”. Spodziewałam się po niej jedynie zbioru relacji osób, które doświadczyły cudownych, niewytłumaczalnych zdarzeń lecz okazało się, że odsłania ona więcej niż tylko tego rodzaju opowieści. 

Książka dodaje otuchy i utwierdza w przekonaniu, że anioły wspierają nas we wszystkim co robimy. Uświadamia, że każde nasze doświadczenie służy wyższemu celowi a najważniejszą sprawą w życiu jest miłość do samego siebie i ufność w lepszą przyszłość. Duże znaczenie mają nasze emocje i stan naszego umysłu, to co myślimy na swój temat. Lęk, narzekanie, poczucie winy, czy negatywne przekonania blokują nasz dostęp do aniołów, gdyż nie mogą oni przebić się przez nasze ograniczenia i obawy, by nam pomóc. To my musimy otworzyć się na ich energie, dostroić się do nich i pozwolić im działać. Wówczas zaczną dziać się cuda i łatwiej będzie nam pokonać pojawiające się sytuacje, nawet te najtrudniejsze. 

Na koniec fragment przesłania anioła Kamaela z książki:

„Gdy jesteś przygnębiony i poddajesz się negatywnym myślom, przyciągasz jeszcze więcej negatywnych doświadczeń do swojego życia. Jeśli przyłapiesz się na takiej postawie, skorzystaj z okazji i zmień swoje myśli.”

Książkę można kupić w sklepie:

Nr wydania: 1
Rok wydania polskiego: 2016
Rok wydania angielskiego: 2012
Wymiary: 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron: 252
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Redaktor prowadzący: Agnieszka Piktel
Redakcja: Chmielewska Emilia
Tłumaczenie: Karolina Bochenek
Projekt okładki: Krzysztof Kibart
Korekta: Emilia Chmielewska
Tytuł oryginalny: The Angel Whisperer: Incredible Stories of Hope AND Love FROM the Angels


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).