czwartek, 25 czerwca 2015

85. Anielski sennik


Anielski sennik
Odkrywanie wiadomości przekazywanych przez anioły i przewodników sennych
Doreen Virtue, Melissa Virtue "Sny są wrotami do kreowania Twojego świata i wymarzonego życia. Są narzędziami, dzięki którym możemy doświadczać siebie, poznawać swoje pragnienia i uzdrawiać wszystkie swoje obszary życia."

Sen stanowi ważny element naszego życia. Każdej doby przesypiamy co najmniej osiem godzin, w ciagu których doświadczamy różnych marzeń sennych. Najczęściej zapominamy o nich z chwilą przebudzenia i nie przywiązujemy do nich większej uwagi. Tymczasem niosą one ze sobą mnóstwo informacji, które mogą nam pomóc w trudnych sytuacjach, problemach czy ścieżce duchowej. Sny są bramą do innego świata, dzięki którym mamy łączność z samym Źródłem. Przemawiają do nas poprzez symbole, które ospowiednio rozszyfrowane są skarbnicą wiedzy sięgajacej naszej duszy. Przekonuje nas o tym książka "Anielski Sennik", która ujawnia sekrety magicznego świata snów.

billypenn.com
Jej autorkami są Doreen Virtue i jej córka Melissa. Doreen Virtue nie trzeba nikomu przedstawiać. W Polsce możemy kupić jej liczne piękne karty anielskie i książki o tematyce anielskiej. Zdobyła tytuł licencjata, magistra i doktora w dziedzinie konsultacji psychologicznych. Prowadzi warsztaty dla osób chcących nawiązać kontakt z duchowymi pomocnikami oraz cotygodniową audycję w radio. Jest wieloletnią aktywistką zaangażowaną w działalność charytatywną i wspierającą środowisko, zwierzęta i naturę. Jej córka - Melissa od dzieciństwa interesował się światem anielskim i snów. W dorosłym życiu prowadzi warsztaty na temat aniołów i interpretacji snów. Uczy i stosuje spiralnego tańca, który jest oparty na duchowym doświadczeniu. Jest terapeutką praktyk anielskich i medium. Zajmuje się też uzdrawianiem za pomocą rezonansu pola magnetycznego.
"Codziennie do Twojego mózgu docierają tysiące obrazów, które nie pojawiają się później w snach, nie śnimy więc tylko o tym, co ostatnio zobaczyliśmy. Tak naprawdę jakiś obraz lub osoba może działać na zasadzie klucza, który otwiera furtkę do konkretnego snu. Twoja wyższa jaźń trzyma ten klucz do momentu, kiedy zajdzie potrzeba przekazania Ci danej informacji."
Książka ma format kieszonkowy, umożliwiający korzystanie z niej w każdym momencie. Nie jest to  typowy sennik z listą haseł i interpretacją snów lecz poradnik uczący ich odczytywania. Czytaniu sprzyja przystępny, konkretny język, zrozumiałe sformułowania, ciekawe zagadnienia, proste rytuały, ćwiczenia i obrazowe opisy. Autorki skupiają się na przybliżeniu symboliki i podkreślają jak ważna jest własna praca i nauka indywidualnych symboli. Poruszają tematy związane ze snem, ich rodzajami i płynącymi z nich wiadomościami. Uważają, że każdy sen jest wyjątkowy i niesie ze sobą określoną informację, którą tylko osoba śniąca może zrozumieć. Pragną przybliżyć szczególne sny anielskie, które niosą ze sobą ważne wskazówki i przesłania, dzięki którym możemy rozwiązać problemy, lepiej poznać siebie i spotykające nas sytuacje. 

okładka zagranicznego wydania
www.sacredsolas.com
Dowiadujemy się z niej dlaczego śnimy, co wpływa na ich jakość, co sprzyja wypoczynkowi, czym jest ciało senne, jak jest zbudowane, jaką pełni rolę, kto towarzyszy nam w podróżach sennych, w jaki sposób przygotować się do snu. Poznajemy techniki przywoływania i kreowania snów, ich programowania tak, by uzyskać z nich konkretne wskazówki i leczniczą energię. Poruszają też temat świadomego śnienia, inkubacji snów i snów na jawie. Prezentują typowe i najbardziej popularne symbole senne i różne rodzaje snów. Każdy z nich opisany został osobno w oddzielnych rozdziałach i uzupełniony przykładami wziętymi z życia wraz z ich interpretacją. Historie zostały nadesłane przez czytelników, którzy na prośbę pań Virtue opwiedzieli o swoich snach i ich wpływie na życie. 


Sny są przekazami pochodzącymi z samego Źródła, by pomóc nam w trudnych chwilach, przynieść pocieszenie, wiadomość od bliskiej nam osoby, odkryć wewnętrzną prawdę o nas samych, wydobywają najskrytsze sekrety naszej duszy. Dlatego warto przyjrzeć się im, gdyż są nieodłącznym elementem naszego życia. "Anielski Sennik" to zaproszenie do podróży do świata snów i poznania odmiennej rzeczywistości, w której spotykają się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Warto poznać ten niezwykły język symboli, gdyż "Każdy sen, którego doświadczasz, został Ci dany z jakiegoś powodu."

Książkę można kupić w sklepie:


Wydanie I 
Rok wydania zagranicznego: 2014 
Rok wydania polskiego: 2015 
Ilość stron: 176 
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami 
Format: 121 x 175 mm 
Redaktor prowadzący: Agnieszka Piktel 
Redakcja: Emilia Chmielewska 
Tłumacz: Joanna Żywina 
Korekta: Ewa Karczewska 
Oryginalny tytuł: Angel Dreams. Healing AND Guidance FROM your Dreams 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).