poniedziałek, 12 stycznia 2015

Nowe Książki


Styczniowy stosik z Wydawnictwa Illuminatio to trzy rożne tematy. "Rozwój Mocy Parapsychicznych" z serii "Dla Poczatkujacych". To wydanie z 2014 roku jeśli chodzi o polski rynek. Autor - William W. Hewit tnapisał ją w 1996 roku. Jest to przewodnik po sposobach rozwinięcia zdolności mentalnych, świadomości, pięciu zmysłów, wizualizacji, zdolnosci mediumicznych itp. 

Kolejna pozycja to "Wybory Karmiczne" napisana przez Djunę Wojton skierowana do wszystkich tych, którzy chcą lepiej poznać siebie, swoje lęki, blokady, by dokonac pozytywnych zmian w życiu. 

Trzeci poradnik jest autorstwa bestsellerowego twórcy Deepak'a Chopra i nosi tytuł: "Jak zaspokoić apetyt, głód życia i pragnienie szczęścia." Tytuł w zasadzie wyjaśnia treść książki. Deepak uczy w niej żyć uważniej, uwalniać kreatywną energię poprzez zmianę myślenia i pożywienia. "Jeśli przestać nadmiernie koncentrować się na diecie i kaloriach, to okaże się, że wyjaśnieniem zjawiska nadwagi jest brak spełnienia." 
2 komentarze:

  1. Dziękuje za ciekawe propozycje, na pewno je przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Polecam :) Pod linkami tytułów znajdują się recenzje książek :)

      Usuń

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).