czwartek, 10 sierpnia 2017

"Anielskie Szepty" na mojej półce!


Dziś dotarła do mnie książka pt.: "Anielskie Szepty".  To kolejna książka Maudy Fowler i Gail Hunt – autorów Anielskich przesłań. Miałam okazję poznać ich publikację pt.: "Anielskie Przesłania", która była ich czwartym, wspólnym przedsięwzięciem. 

Maudy Fowler posiada niesamowitą moc słyszenia anielskich szeptów, które są wskazówkami pozwalającymi odnaleźć sens życia. Od kiedy skończyła jedenaście lat, Maudy przekazała niezliczone wiadomości do tych, którzy szukają pocieszenia, nadziei i kontaktu ze zmarłymi bliskimi.

"Anielskie szepty" opowiadają o rozmowach z aniołami skupiająca się na siedmiu elementach życia: miłości, honorze, szacunku, cierpliwości, odwadze, przebaczeniu, wierze. Znajdziecie w niej medytacje i porady, jak osiągnąć w życiu szczęście, a także dowody na to, że anioły są blisko tych, których kochają. [moja recenzja]

1 komentarz:

  1. Sądzę, że nie jest to powieść dla mnie, ale polecę ją innej redaktorce, pewnie chętnie pozna.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).