wtorek, 27 czerwca 2017

132. - "Anielskie Przesłania"


Anielskie Przesłania
Inspirujące wiadomości od najbliższych
Gail Hunt, Maudy Fowler


„Niebiosa zawsze wysłuchują naszych modlitw, nawet szeptów.”

Anioły postrzegane są jako nasi sprzymierzeńcy, którzy niosą nam wsparcie, pomoc i opiekę w różnych sytuacjach życiowych. Ta świadomość pomaga nam przetrwać trudne chwile i poczuć się bezpiecznie mając nadzieję, że wszystko ułoży się jak najlepiej. Książka „Anielskie Przesłania” ukazuje jeszcze jedną rolę jaką pełnią ci skrzydlaci posłannicy Niebios - łącznicy między żywymi a tymi, którzy odeszli...

źr.zdjęcia:
sartquench.files.wordpress.com
Maudy Fowler porozumiewa się z aniołami od dziecka. Pierwszy przekaz otrzymała, gdy miała 11 lat. Są to wiadomości od zmarłych osób, które otrzymuje poprzez anioły. Nazywa siebie telemarketerką niebios i pomaga ludziom odzyskać radość życia. Podkreśla, że nie jest medium lecz mistyczką i łączy się z aniołami na poziomie duchowym. 

Anioły często kierują jej życiem i stawiają na jej drodze ważne w danym momencie osoby. Jedną z nich jest Gail Hunt, która stała się dla niej przyjaciółką i współautorką czterech książek, w tym tej najnowszej. Razem od ponad piętnastu lat pracują i organizują spotkania, na które przychodzą osoby potrzebujące wsparcia. 

O ich działalności i sposobach komunikowania się z duszami z pomocą aniołów możemy przeczytać na początku książki. Poznajemy specyfikę odbierania przekazów przez Maudy, która opowiada o swoim darze, w jaki sposób on przejawia się w jej życiu i na czym polega jej misja. Ujawnia specyfikę swoich umiejętności, by pomóc zrozumieć nam na jakiej zasadzie działa jej mistyczny świat. 

okładka oryginału
źr. zdjęcia: amazon.com
Książka „Anielskie przesłania” jest czwartym ich wspólnym przedsięwzięciem. Poprzednia nosiła tytuł „Szepty Aniołów”, która ukazała się w 2013 roku. W Polsce swoją premierę będzie miała 21 lipca 2017 w Wydawnictwie Illuminatio. Ten tytuł to także nazwa wiadomości, jakie Maudy otrzymuje za pośrednictwem aniołów. 

Autorki dzielą się swoimi przeżyciami w pracy z ludźmi, z którymi mają kontakt na licznych spotkaniach. W ten sposób chcą pokazać innym jak działają niebiosa i skrzydlaci posłannicy. Otwierają przed nami świat, który nie każdy ma możliwość zobaczyć. Mając świadomość obecności obok nas niebiańskich pomocników łatwiej możemy sprostać stawianym przed nami zadaniom. 

Pomagają rozwijać się duchowo, spojrzeć na życie w nowy sposób i uwierzyć w nasze połączenie z niebiosami. Uczą rozpoznawać subtelne znaki i wiadomości od naszych ukochanych zmarłych, które oni nam zostawiają na różnorodne sposoby. Często postrzegamy takie sytuacje jako zbiegi okoliczności a tymczasem niosą one dla nas ważne informacje. 

„Bóg nie powołuje uzdolnionych, ale uzdalnia powołanych 


Niestety nie potrafimy dostrzegać subtelnych znaków i wiadomości, które zostawiają nam dusze tych, którzy odeszli. Gail i Maudy zapewniają, że każdy może komunikować się z aniołami i tymi co odeszli lecz do tego potrzebnych jest siedem elementów: miłość, honor, szacunek, cierpliwość, odwaga, przebaczenie i wiara. Udzielają wiele porad dotyczących związków, relacji międzyludzkich, radzenia sobie z w różnych sytuacjach, zachowania spokoju i usuwania negatywnych zachowań. 

Książka jest pięknym przeżyciem duchowym pomagającym dostrzec urok chwili i sens życia. Tytuł sugeruje, że w środku znajdziemy liczne przekazy od aniołów na każdy dzień roku. Pod tym względem nie jest to typowa publikacja o aniołach, lecz świadectwo ich obecności w naszym życiu. Dzięki zamieszczonym historiom możemy zrozumieć na czym polega kontakt z aniołami i naszymi zmarłymi. Nie jest to jednak publikacja typu „życie po życiu”, w której z reguły są relacje osób, które były na granicy życia i śmierci.

Dzięki wskazówkom zawartym w opisywanych epizodach z życia autorek, ich znajomych i klientów uczymy się odbierać takie przekazy a przede wszystkim zauważać znaki, które są kierowane specjalnie do nas.Gdy z naszego życia odchodzi ktoś bliski, wówczas czujemy smutek, tęsknotę a nawet żal, że nie możemy zobaczyć się z nimi i skontaktować. Mimo, że nie ma ich już z nami, to nadal towarzyszą nam w ważnych chwilach naszego życia i niosą nam pomoc, gdy jej potrzebujemy. Przedstawione historie niosą pozytywne przesłania, nadzieję i spokój ale przede wszystkim obdarzają światłem, miłością i śmiechem - trzy istotne komponenty, które są tytułami trzech z pięciu rozdziałów książki. Są lekcjami i drogowskazami pokazującymi jak podążać po życiowej ścieżce skupiając się na tych elementach. Utwierdzają, że nasza bytność na Ziemi nie kończy się wraz ze śmiercią.

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie: I
Rok wydania polskiego: 2017
Rok wydania amerykańskiego: 2016
Liczba stron: 248
Format: 13.5 x 20.5 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Redaktor prowadząca: Agnieszka Stankiewicz-Kierus
Redakcja: Juliusz Poznański
Korekta: Justyna Tomas
Projekt okładki: Łukasz Werpachowski
Tłumaczenie: Ischim Odorowicz-Śliwa
Tytuł oryginału: Angel Messages: Inspirational Notes from Loved Ones

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).