Wydawnictwo Kobiece


Wydawnictwo Kobiece powstało w 2014 roku z inicjatywy kilku kreatywnych kobiet, które spostrzegły, że brakuje wydawnictwa przeznaczonego specjalnie dla płci pięknej. Ideą, jaka im przyświecała było wydawanie książek, które same chciały przeczytać. [Tutaj więcej na ten temat].

Pragnieniem twórczyń jest spełnianie marzeń i motywowanie do działania, wspieranie w trudnych chwilach ale i pokazywanie tych lepszych stron życia. Chcą pomagać, służyć radą i być powierniczkami w każdej sprawie. 

Tę kobiecą drużynę tworzą: Agnieszka Stankiewicz -Kierus - prezes, Agnieszka Lipnicka - Gryc- asystentka redakcji, Aneta Bujno - redaktorka, korektorka i koordynatorka procesu wydawniczego, Maja Anna Sass - specjalistka od marketingu i promocji, Magdalena Ignaciuk - specjalistka od kreatywnego marketingu i PR-u, Anna Lewandowska-Kowalczyk - specjalistka od marketingowych zadań specjalnych i handlu, Justyna Wiśniewska - Biuro Obsługi Klienta i Kornelia Tomkiel -grafik, specjalistka od banerów i ulotek. [ Więcej o paniach tutaj.] 

Pierwszą książką, którą miałam przyjemność zrecenzować była "Współczesna Bogini", którą przeczytałam w 2016 roku:


20172018

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).