środa, 13 marca 2013

10. Tajemna historia świadomości


Tajemna historia świadomości
dr Meg Blackburn Losey


Data 21.12.2012 wzbudzała od jakiegoś czasu sporo emocji. Powstało wiele książek na ten temat a nawet filmów. Dziś wiemy, że nic strasznego się nie wydarzyło. Świat istnieje nadal. Jednak czy na pewno nic się nie wydarzyło? Jakie energetyczne znaczenie dla ludzkości miała ta data? Czy nastąpi zmiana świadomości? Te i inne tajemnice naszego świata poznasz w książce dr Meg Blackburn Losey „Tajemna historia świadomości” Jednak nie jest ona poświęcona tylko tematowi 2012 roku. Autorka prowadzi nas przez wiele obszarów historii świata, tajemnic, święte miejsca, symbole, cywilizacje, ukazując jak zmieniała się świadomość na przestrzeni czasu. Począwszy od powstania świata aż po czasy współczesne Meg podkreśla, że my sami również możemy poszerzać swoją świadomość, bo dzięki temu rozwijamy się duchowo i zmieniamy swoją rzeczywistość.

Świat, w którym dziś żyjemy, przeobrażał się na przestrzeni wielu wieków nie tylko wizualnie, ale również duchowo. Zmieniała się też świadomość, postrzeganie świata i ludzi. Już wtedy żyły osoby o ponadprzeciętnej wiedzy, które widziały i słyszały więcej niż inni. To wzbudzało u ówczesnych ludzi strach i niepewność. Przykładem jest Joanna d’Arc, czarownice z Salem, uczeni, którzy próbowali przekazać swoją wiedzę światu. Dziś wiemy więcej, badamy, uczymy się, poznajemy, jesteśmy ciekawi świata. Wiele zawdzięczamy mądrości naszych przodków, starożytnych cywilizacji, ich rozwiniętej świadomości. Książka „Tajemna historia świadomości” ma na celu przekazać tę wiedzę i nauczyć jej praktycznego wykorzystania.

Dr Meg Blackburn Losey jest autorką wielu książek znanych przede wszystkim za granicą. W Polsce można było poznać jej publikację pt. „Niezwykłe dzieci naszych czasów”, która stała się światowym bestsellerem. Autorka organizuje wyprawy do świętych miejsc, gdzie można doświadczyć miejscowej kultury, rytuałów i ceremonii inicjacyjnych. Sama ma niezwykłe umiejętności uzdrawiające, mediumiczne, wizjonerskie, dzięki którym pomaga sobie i innym.  Swoją historię budzenia świadomości, poszerzania widzenia wielowymiarowego opisuje w pierwszej części książki. Już w dzieciństwie czuła, że jest inna niż wszystkie dzieci, dostrzegała to czego inni nie widzieli. Środowisko, podejście otoczenia i jej niewiedza spowodowały, że zapomniała na dłuższy czas o swoich zdolnościach. Jednak los pokierował nią tak, że powróciła i rozwinęła swoją świadomość, a wtedy pojawili się odpowiedni Mistrzowie i Istoty, które nauczyły ją i pokazały dawno zapomnianą wiedzę. Uznała, że przyszedł czas podzielenia się nią, by inni poznali prawdę starożytnych mędrców, mieszkańców zapomnianych i zaginionych lądów, dawnych cywilizacji.

Jakie tajemnice kryje Stonehenge, Theotihuacan, piramidy w Egipcie,  tabliczki sumeryjskie, naskalne megality, płyta nad wejściem do Abydos? Co znaczą popularne symbole, dawne hieroglify, napisy w grobowcach, świątyniach? Skąd starożytni czerpali wiedzę o świecie, astronomii? Jakie znaczenie mają święte miejsca, jakie kryją sekrety, historie? W jaki sposób świadomość wpływa na naszą fizyczną egzystencję? Jaka wiedza tkwi w DNA? Jakie procesy zachodzą w momencie tzw. przebudzenia? Co spotkało Atlantydę, czy Lemuria istniała naprawdę? Co to jest cejloński układ gwiezdnych portali i kiedy miała miejsce jego kulminacja? Na te i wiele innych pytań autorka udziela zaskakujących często odpowiedzi, obszernie tłumacząc znaczenia miejsc, symboli i współczesnego świata. Pomaga zrozumieć, że przeszłość łączy się z teraźniejszością i przyszłością, wszystko jest ze sobą połączone i ma na siebie wpływ. Gdy postanawiamy coś zmienić w swoim życiu wtedy uruchamiamy potężną machinę energetyczną. Uczy wykorzystać ją dla własnych potrzeb i jak skutecznie wysyłać do Wszechświata sygnały, prośby, modlitwy, by to co nas otacza było zgodne z naszymi pragnieniami. 

Żyjemy w najlepszym czasie do przemian naszej świadomości. Rok 2012 i lata jemu najbliższe są najlepszym momentem by wykorzystać niesamowitą energetykę tego czasu. Proces zmian już się zaczął. Dawna wiedza ma wpływ na dzisiejszą, dzięki temu możemy się rozwijać, iść do przodu, zmieniać swoją rzeczywistość. Starożytni pozostawili nam ogromną wiedzę zaklętą w symbolach, budowlach, napisach. Książka pomaga je zrozumieć, byśmy mogli przejść w nowe czasy z większą świadomością i poszerzonym polem widzenia. Wtedy przestaniemy być tylko biernymi obserwatorami. Zaczniemy widzieć rzeczy takimi jakie one są, będziemy wyczuleni na subtelne energie, życie nabierze nowego wymiaru a my dowiemy się kim naprawdę jesteśmy.


Książkę można kupić w sklepie


Ilość stron: 256
Oprawa: Miękka
Format: A5 - 145 x 205 mm
Rok wydania: 2012

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).