niedziela, 4 stycznia 2015

70. Modlitwy do aniołów


Modlitwy do aniołów
Jak korzystać z niebiańskiej pomocy w tworzeniu cudów
Kyle Gray


"Modlitwa potrafi ruszyć góry"

Rok 2015 rozpoczynam razem z aniołami, które towarzyszą nam przez całe życie i wspierają w różnych sytuacjach. Wierzę, że istnieją i wielokrotnie miałam okazję się o tym przekonać. Podobnie w ich obecność wierzy wiele osób dlatego zwracają się oni do nich z prośbami o pomoc. Są one energią łączącą nas z Boskim Stwórcą, więc modlimy się o zdrowie, dostatek, bezpieczeństwo, lepszą pracę, spełnienie marzeń ale nie zawsze otrzymujemy to o co prosimy. Dlaczego tak się dzieje? Czy na pewno umiemy się modlić? A może robimy to niewłaściwie? Jak powinna wyglądać modlitwa? Co robić by była skuteczna? Jakimi słowami zwracać się do Anioła Stróża? Do którego z aniołów kierować swoje prośby w konkretnych przypadkach? Tajemnice modlitwy i aniołów odkrywa przed nami autor książki pt. "Modlitwy do aniołów." Została ona napisana przez Kyle'a Gray'a zwanego "Zaklinaczem Aniołów."

źródło zdjęćia: www.thesun.co.uk
Kyle Gray jest jednym z najmłodszych medium w Wielkiej Brytanii. Jako dziecko był niezwykle wrażliwy i potrafił wyczuwać obecność dusz. Po raz pierwszy w wieku 4 lat doświadczył obecności aniołów po śmierci swojej babci, która odwiedziła go we śnie. W kolejnych latach jego talent rozwijał się przy wsparciu aniołów i wkrótce w wieku 16 lat zyskał popularność jako "Zaklinacz Aniołów." Jego życie wypełnione jest podróżami i przekazywaniem wiedzy duchowej, szerzeniu miłości i przewodnictwa aniołów. Jest także redaktorem cotygodniowej rubryki w czasopiśmie "Scottish Sun" oraz w miesięczniku "Spirit & Destiny." Udziela się także w internecie na swojej stronie i Facebooku. Dziesięć procent swojego honorarium autorskiego za książkę "Modlitwy do aniołów" przekazuje na wspieranie działalności organizacji charytatywnej The Scottish SPCA. 

"Modlitwa, jak anioły, przewyższa samą religię. 
Wznosi nasze myśli do niebios. Łączy nas z miłością Boga"

Poradnik obfituje w wiedzę o boskich pomocnikach, porady, ćwiczenia i praktyczne wskazówki. Dowiadujemy się jak wyglądają anioły, do którego z aniołów kierować swoje prośby w konkretnych przypadkach, jak stworzyć duchowy ołtarz, w jaki sposób anioły komunikują się z nami, jak usunąć negatywną energię, otoczyć się ochroną, odkryć swój cel życiowy, rozwinąć swoje anielskie skrzydła.Autor uczy nas właściwego podejścia do modlitwy, dostrzegania anielskich znaków i interpretowania ich, przywoływania energii anielskich, omawia podstawowe zasady formułowania modlitwy, wzmacniania ich siły. Poznajemy katalog aniołów, anielską hierarchię, chóry anielskie, przykładowe modlitwy do anioła stróża, afirmacje do poszczególnych archaniołów, modlitwy codzienne. Dodatkową zaletą tej publikacji jest alfabetyczny spis modlitw do aniołów, ułożonych pod kątem różnych codziennych spraw, które mają na celu zainspirować nas do tworzenia własnych .

"Twój anioł stróż jest przy tobie w tej chwili, czekając na zaproszenie do udzielenia ci pomocy we wszystkich sferach życia. Gdy już włączysz odpowiedni sposób modlitwy do swojego codzinnego rytmu dnia i uznasz obecność aniołów w swoim życiu [...] zaczną się pojawiać cuda."

Na rynku wydawniczym ukazało się w ciągu ostatnich lat dużo książek opowiadających o aniołach lecz po raz pierwszy spotkałam się z rozszerzoną listą archaniołów. Najczęściej opisywane są tylko niektóre z nich, zwłaszcza archanioł Michał, Rafael i Gabriel. Gray poświęcił osobne rozdziały dla mniej znanych archaniołów takich jak Jeremiel, Orion, Raguel, Sandalfon czy Raguel. Poznajemy aż szesnaście archaniołów oraz Królowę Aniołów - Matkę Boską Marię. Każdy z nich jest opisany pod kątem aury, którą promieniują, zadań jakie mają do wykonania i funkcji. Autor podpowiada jak nawiązać z nimi kontakt, przedstawia modlitwy, które to ułatwią, wizualizację, przesłanie archanielskie a także z jakimi innymi archaniołami współpracują. 

Książka zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Przeczytałam ją z przyjemnością. Uzupełniła ona moje informacje o tych wspaniałych pomocnikach i utwierdziła mnie w przekonaniu o ich istnieniu. W trakcie czytania skorzystałam z sugestii autora i zastosowałam niektóre z modlitw - skutecznie. Polecam ją każdemu, kto chciałby poznać bliżej anielskich pomocników oraz tym, którzy wątpią w istnienie zwierzęcej duszy. Świat zwierząt jest szczególnie bliskii sercu Kyle'a Gray'a. Zadedykował im tę książkę i podał w niej przykłady świadczące o ich duchowym istnbieniu. Nie brakuje przykładów z życia autora i wydarzeń, które udowadniają, że "Anioły zawsze są z nami. Nasz anioł stróż jest z nami od dnia narodzin i pozostanie z nami, aż powrócimy do nieba." 

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie I
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 14.5x20.5cm
Ilość stron: 218
Rok wydania polskiego 02.12.2014
Rok wydania zagranicznego: 2013 (Kyle Gray) oraz 2011 (Hay House)
Redakcja: Katarzyna Pietruszka
Tłumacz: Katarzyna Gąsiorowska
Oryginalny tytuł: Angel Prayres. Harnessing the Help of Heaven to Create Miracles


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).