WSPÓŁPRACA

WYDAWNICTWO ILLUMINATIO


Wydawnictwo ILLUMINATIO
  • Wydawnictwo ILLUMINATIO to młoda i dynamiczna oficyna, która powstała w 2008 r. Tematyka książek obejmuje następujące dziedziny: 
  • ezoterykę: magia, rozwój duchowy, anioły i medycyna naturalna, 
  • literatura dla młodzieży, 
  • poradniki dotyczące zdrowego odżywiania i odchudzania 
  • poradniki motywacyjne o nauce osiągania sukcesu, 
Wydawnictwo jest też wyłącznym polskim wydawcą bestsellerowej serii książek Cesara Millana, znanego jako Zaklinacz Psów. 

Celem publikacji jest zachęcenie i zainspirowanie czytelników do poszukiwań prawdziwego źródła wiedzy i odkrywania własnych prawd. Intencją wydawnictwa jest aby zawarta w nich mądrość trwała w umysłach dłużej niż chwilę i sprawiała, że staniemy się bardziej świadomi otaczającego nas świata.

Jednym z priorytetów jest to, by książki wydawane przez "Illuminatio" były wartościowe zarówno pod względem merytorycznym, jak i estetycznym. 

Kilka słów o logo wydawnictwa:

Labirynt umieszczony w logo to uniwersalny symbol, archetyp transformacji i wewnętrznej przemiany. Jednocześnie oznacza ścieżkę odrodzenia i drogi prowadzącej do centrum własnej istoty. To doskonałe narzędzie rozwoju osobistego, dające dostęp do naszego wewnętrznego źródła mądrości i kreatywności. Ścieżka labiryntu jest metaforą ludzkiego życia, a jej przemierzanie jest symboliczną podróżą do własnego wnętrza.
WYDAWNICTWO STUDIO ASTROPSYCHOLOGII


• największe wydawnictwo w branży ezoterycznej,
• ponad 20 lat tradycji i doświadczenia,
• ponad 500 tytułów oraz prestiżowe grono polskich i zagranicznych autorów,
• wartościowe publikacje poradnikowe z zakresu ezoteryki, parapsychologii, medycyny naturalnej, psychologii, rozwoju duchowego, etc.

A oto propozycje dla Ciebie:
• możliwość samodzielnego odkrywania i zgłębiania nieograniczonej wiedzy o Człowieku,
• ezoteryka w najlepszym wydaniu,
• kontakt z Autorami na spotkaniach autorskich i  Astropiątkach
• możliwość pogłębienia wiedzy w  Studium Psychologii Psychotronicznej oraz konsultacji ze specjalistami w  Poradni Terapii Naturalnych
• łatwy dostęp do książek w księgarniach na terenie całego kraju, w sklepach internetowych i w sklepie firmowym Talizman w Białymstoku.


NAGRODY


We wrzesniu 2010r. w Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek odbyły się XXXII Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury". Targom towarzyszyły Spotkania z medycyną naturalną, a gościem specjalnym był dr Piotr Pałagin. Podczas tej edycji targów Wydawnictwo Studio Astropsychologii zastało uhonorowane Drzewkiem Życia za udostępnianie polskim czytelnikom największych światowych hitów z dziedziny medycyny naturalnej.
WYDAWNICTWO BIAŁY WIATRWydawnictwo Biały Wiatr ma na celu odkrywanie prawdy o sobie, kim naprawdę jesteśmy i naszej podróży przez życie. Ma ona nas doprowadzić do nowej świadomości by kreować swoją rzeczywistość według własnych pragnień. Jego twórcom towarzyszy pasja tworzenia i miłość do książek.

"Twórców tej strony i Wydawnictwa połączyła pasja tworzenia oraz niezwykłe zamiłowanie do książek, jako uniwersalnego i ponadczasowego środka dzielenia się osobistymi doświadczeniami, odczuciami i myślami. Nie czujemy w sobie szczególnej misji czy posłannictwa.

Od dawna interesujemy się natomiast tym wszystkim, co jest związane z osobistym rozwojem człowieka, nowymi horyzontami i poszerzaniem świadomości. Chcemy by książki, które za naszym pośrednictwem trafią do polskiego czytelnika budziły radość i pasję tworzenia. Chcemy by były dla wszystkich pomocą w codziennych wyzwaniach, by dodawały siły, poprawiały jakość osobistych przeżyć i przynosiły nowe spojrzenie na otaczającą rzeczywistość.

Głęboko wierzymy, że świat i ludzkość pomimo zewnętrznego chaosu są na najlepszej drodze do nieznanego dotąd wymiaru życia, a ziemia już niedługo pokaże zupełnie nowe, piękne oblicze.

Wydawnictwo Biały Wiatr zaprasza do lektury swoich książek – książek, które z założenia mają budzić, pomagać w procesie transformacji oraz uczyć jak przemieniać swoje życie w święto".


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).