czwartek, 11 kwietnia 2013

18. Magia seksualnaMagia seksualna
wstęp do Prawa Przyciągania
Skye Alexanderźródło zdjęcia:
skyealexander.com
Skye Alexander - znawczyni magii - jest autorką ponad trzydziestu książek beletrystycznych i niebeletrystycznych. Jej artykuły i eseje pojawiły się w antologiach wydanych w wielu różnych krajach, a jej prace zostały przetłumaczone na dziesięć języków. Zyskała też uznanie w pracy na poziomie ciało-umysł-duch. Jest artystką, astrologiem, tarocistką znawczynią feng shui i perkusistką. Wzięła udział w filmie dokumentalnym pt. „Secret Stonehenge" odprawiając rytuał w Stonehenge. Skye prowadzi również warsztaty, wywiady i wykłady na całym świecie. Jej prace i wydane do tej pory książki można obejrzeć na stronie: Skyealexander.  W Polsce jest mało znaną autorką jednak jej książka „Magia seksualna – wstęp do Prawa Przyciągania” może stać się ciekawą pozycją na półce dla tych wszystkich, którzy interesują się magią.

„Magia seksualna łączy ciało i ducha. Budzi naszą wewnętrzną boskość i sprawia, że ponownie łączymy się ze Źródłem, powracamy do domu, którego nigdy nie opuściliśmy, i odzyskujemy wiedzę, której nigdy nie zapomnieliśmy. Pozwala nam zobaczyć nas samych i naszych partnerów jako niesamowicie wyjątkowe osoby. (…) Otwiera nas na nas nieskończony potencjał i daje nam klucz do tworzenia świata zgodnie z naszymi upodobaniami.”
Skye Alexander udowadnia, że każdy z nas ma w sobie siłę, która odpowiednio wykorzystana może przynieść wymierne korzyści. Autorka wprowadza czytelnika stopniowo w świat magii. Prezentuje jej różne aspekty, opisuje narzędzia, które są potrzebne do jej praktykowania, podpowiada jak stworzyć bezpieczną przestrzeń wokół siebie, co jest potrzebne do urządzenia magicznego ołtarza, czym się różni magia biała od czarnej i szarej, przedstawia podstawowe prawa wszechświata, które mają wpływ na nasze życie. Do tematu seksu autorka podchodzi bez zbędnych zahamowań i opisuje wiele aspektów tej sfery, które często są jeszcze tematem tabu. Już samo stwierdzenie „magia seksualna” może u niektórych wywołać różne skojarzenia z odrzuceniem włącznie. Tymczasem w książce nie ma treści typowego poradnika seksuologicznego. Nie znajdziesz tu żadnych ilustracji ani porad jak ułożyć sobie życie erotyczne w związku.

W pierwszych rozdziałach dowiesz się czym jest magia seksualna, jak ją wykorzystywać, co jest ważne, jak wykorzystywać myśl, emocje, w jaki sposób podnieść swoją wrażliwość i energię. Zrozumiesz zasadę „Jako na górze, tak i na dole. Jako wewnątrz, tak i na zewnątrz.” Poza tym poznasz wiele technik, historii z życia autorki i jej znajomych, przyjaciół dzięki którym zrozumiesz istotę magii seksualnej. Autorka w dalszych rozdziałach ukazuje seks jako narzędzie do kreowania rzeczywistości. Jej celem jest nauczenie posługiwania się swoją energią seksualną i mentalną, by nasze pragnienia się zmaterializowały. Jak pisze autorka: „Praktykowanie magii seksualnej może Ci pomóc w nawiązaniu kontaktu z energiami, które znajdują się w twoim wnętrzu”

Sfera seksu jest jedną z istotnych elementów związku. To nie tylko sprawa fizyczna ale przede wszystkim stan umysłu dlatego autorka przedstawia różne sposoby podniesienia energii seksualnej poprzez np. medytację, relaksację, ćwiczenia oddechowe, wizualizację. Dzięki praktycznym i łatwym w zastosowaniu wskazówkom dowiesz się, że możesz wykorzystywać energię seksualną, by zdobywać wszystko, czego zapragniesz. Poza tym znajdziesz tu opisy wielu rytuałów, zaklęć, technik pracy z partnerem  a także sekrety tworzenia miłosnych eliksirów, ksiąg, kart i pudełek manifestacji, amuletów i talizmanów. Dowiesz się jak przygotować miejsce do magii seksualnej, jakie znaczenia mają świece, kryształy, zapachy, kwiaty. Znajdziesz tu wiedzę o magii tarota, magii run, liczb, mandali, zodiaku i wiele innych aspektów świata ezoteryki. Zatem, jeżeli chcesz mieć udane życie seksualne a dzięki temu zrealizować swoje marzenia, życzenia to książka pomoże ci zrozumieć i połączyć seks, moc i magię.

Książkę można kupić w sklepie:
Format: A5 - 145x205mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280
Rok wydania: 2012

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).