sobota, 3 września 2016

111. - "Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury"


Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury
Richard Webster 


„Każdy człowiek jest cudem.”

Aura to nieodłączny towarzysz naszego życia. Jest zwierciadłem naszych myśli, emocji, zdrowia, nastrojów. Otacza każdą żywą istotę, rośliny a także przedmioty. Jej kondycja, kolor i wygląd określa nasze emocje, nastrój, stan zdrowotny i wiele innych. Widzenia aury można się nauczyć – o tym przekonują liczne publikacje. Jednak, by móc pozyskać potrzebne informacje, niezbędna jest wiedza, która to ułatwi. Możemy ją zdobyć dzięki „Kompletnemu podręcznikowi odczytywania i uzdrawiania aury”

źródlo zdjęcia: wikipedia.org
Została ona napisana przez Richarda Webstera, o którym pisałam wielokrotnie przy opisywaniu jego książek. jest to jeden z bardziej twórczych autorów publikacji ezoterycznych i duchowych. Przypomnę, że urodził się w Nowej Zelandii, tam się też wychował i mieszka do dziś wraz ze swoją rodziną. W swoich publikacjach opiera się na własnym doświadczeniu i zgromadzonej wiedzy. W uznaniu za jego twórczość w 2008 roku otrzymał nagrodę Lifetime Achievement Award a w 2012 roku nagrodę COVR Award za książkę "Spirit and Dream Animals." W 2013 roku został mianowany przez nowozelandzkich magów otrzymując tytul Wielkiego Mistrza Magii. Napisał do tej pory ponad 75 książek, z których wiele zostało wydanych w Polsce, np: „Anioły i duchowi przewodnicy”„Twórcza wizualizacja dla początkujących”„Encyklopedia Aniołów”„Współczesna Mowa Ciała” czy „Jak przyciągnąć szczęście”.

okładka oryginalnego wydania
źródło zdjęcia: amazon.com
Na świecie jest wiele osób, które widzą aurę i jest to ich naturalna umiejętność ale są oni w mniejszości. Większość ludzi nie posiada tego daru, więc muszą włożyć nieco pracy, by widzieć więcej niż inni. Richard Webster uważa, że każdy może nauczyć się widzenia aury i jej interpretowania. W oparciu o swoje doświadczenia przekazuje przydatne wskazówki, daje narzędzia do rozwoju świadomości aurycznej, by każdy mógł poprawić swoje życie i mógł pomagać innym.

Książka jest przede wszystkim poradnikiem pomagającą rozwijać naszą subtelną energię. Teoria przeplata się w niej z praktyką, wypełniona licznymi ćwiczeniami i technikami, co sprawia, że aktywnie możemy korzystać z przekazywanej treści. Autor stosuje zabieg motywujący do pracy z prezentowanym materiałem w trakcie czytania. Czasami prosi, by jeszcze raz zacząć od jakiegoś rozdziału lub uważniej prześledzić poznane zagadnienie. Dzięki temu mamy wrażenie prowadzenia przez doświadczonego nauczyciela krok po kroku przez kolejne etapy.

Poznajemy poglądy na temat aury na przestrzeni wieków, jak widzieli ją artyści, bibliści, różne religie, kultury, znani mistycy, wizjonerzy, lekarze i naukowcy. Dowiadujemy się czym jest aura, jakie ma właściwości, jak wygląda, co ją charakteryzuje, co ma na nią wpływ, jakie ma znaczenie dla naszego zdrowia i życia. 

W poszczególnych rozdziałach Richard Webster uczy wyczuwania aury, wykorzystania jej potencjału do samorozwoju, osiągania celów, radzenia z trudnymi sytuacjami. Przedstawia metody wyczuwania aury, jej odczytywania, uzdrawiania za pomocą kryształów, uzdrawiania na odległość. Poznajemy znaczenie i symbolikę kolorów, techniki rozwijania osobistej moc, tworzenia pozytywnych myślokształtów, wyznaczania i osiągania celów. Omawia czynniki osłabiające aurę, ciała subtelne, czakry, metody ich oczyszczania, uzdrawiania. Podpowiada jak chronić się przed wszelkimi negatywnymi sytuacjami wykorzystując umiejętność rozszerzania i wzmacniania aury, w jaki sposób pozbyć się bagażu emocjonalnego, zmienić postrzeganie minionych wydarzeń, wzorców zachowania, zdobywania pewności siebie i przyciągnąć to czego pragniemy. Porusza kwestię aury i czakr u zwierząt i pomaga je zinterpretować. Udziela porad związanych z pracą z klientem, zasad zachowania i etyki podczas wykonywania odczytów.

Aura jest naszą nieodłączną częścią i od jej kondycji zależy nasze zdrowie, samopoczucie i stan psychiczny. Zmienia się ona w zależności od naszego nastawienia, sposobu myślenia, usposobienia czy przeżywanych sytuacji. Gdy jesteśmy zdrowi, uśmiechnięci, szczęśliwi, aura rozszerza się i jaśnieje. 

Autor uświadamia, że każda nasze emocja czy myśl wytwarza wibracje, które mają wpływ na nasz organizm i subtelną otoczkę. Na ogół nie zdajemy sobie z tego sprawy i bagatelizujemy duchowe oddziaływanie na nasze zdrowie. Gdy zaczynamy chorować, dostrzegamy tylko objawy fizyczne. Tymczasem pierwsze jej oznaki są widoczne już na poziomie energetycznym. Umiejętność widzenia aury i pracy z nią pomaga wykryć zagrożenia zanim pojawią się w ciele fizycznym. Znając jej język możemy pomóc sobie i innym poprawić zdrowie, rozbudzić wiarę we własne możliwości, spełniać marzenia i odnieść sukces w każdej dziedzinie życia. 

Książkę można kupić w sklepie:

Wydanie: I 
Rok wydania polskiego: 2016
Rok wydania amerykańskiego: 2010
Wymiary:14.5 x 20.5 cm
Ilość stron: 256
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Redaktor prowadzący: Juliusz Poznański
Redakcja: Paulina Potrykus-Woźniak
Tłumaczenie: Maciej Lorenc
Korekta: Aneta Bujno
Projekt okładki: Łukasz Werpachowski
Tytuł oryginału: The Complete Book of Auras: Learn to See, Read, Strengthen & Heal Auras

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).