piątek, 17 czerwca 2016

Czerwcowe lektury

Z wydawnictwa Illuminatio dotały do mnie trzy nowości: "Emocjonalny Detoks", "Bezgraniczna otwartość" i "Feng Shui w Twoim domu". Poniżej linki do moich recenzji:

"Emocjonalny Detoks" został napisany przez Doreen Virtue, która pomaga postawić właściwą diagnozę dotyczącą stopnia uzależnienia od dramatu i z miłością przeprowadzić przez uzdrawiające procesy. (przeczytaj recenzję)

"Bezgraniczna otwartość" to książka Toshy Silver zapraszająca do przetransormowania życia, by cieszyć się nim w pełni w myś jednej prostej zasady: "pozwól Boskości kierować swoim życiem". Taka postawa pozwala pozbyć się lęku o przyszłość i przestania zmagać z rzeczywistością. (przeczytaj recenzję)

"Feng Shui w Twoim domu" to poradnik autorstwa Richarda Webstera, w którym autor pomaga zastosować zasady starożytnej sztuki planowania przestrzeni, by żyć w zgodzie z naturą i uaktywnić pozytywne energie w naszym otoczeniu. [przeczytaj recenzję]


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).