czwartek, 9 lipca 2015

Nowy Czaromarownik!

Już w październiku ukaże się nowy Czaromarownik na 2016 rok. Czaromarownik 2015 spełnił moje oczekiwania i jest moim towarzyszem w obecnym roku, dlatego z ciekawością czekam na nową edycję kalendarza wydawanego co roku przez Wydawnictwo Illuminatio. 

W CzaroMarowniku oprócz tradycyjnego podziału na miesiące i tygodnie zamieszczony został kalendarz księżycowy i szczegółowy horoskop na 2016 rok dla wszystkich znaków zodiaku. Poza tym poruszane są w nim aktualne tematy, święta, ważne okresy, na które warto zwrócić uwagę. Zapowiedzi wynika, że jak zwykle będzie w nim mnóstwo wiedzy ezoterycznej, magicznej, zdrowotnej i duchowej. Na stronie Wydawnictwa Illuminatio można przeczytać, że znajdziemy w nim wiele atrakcyjnych artykułów między innymi:

* Zaklęcia, rytuały, magiczne rękodzieło oraz magiczny niezbędnik, który zawsze będziesz mieć pod ręką;
* Ekoporady, dzięki którym będziesz bliżej natury;
* Proste przepisy na zdrowe potrawy, które na zawsze zagoszczą w twojej kuchni;
* Ciekawostki i porady, dzięki którym zadbasz o swoje ciało i ducha;
* Miejsce na własne notatki i przemyślenia, gdy będziesz potrzebować chwili relaksu;
* i wiele, wiele innych.

A to wszystko zamknięte w solidnej, twardej i eleganckiej oprawie. Kolory, w które ubrany jest CzaroMarownik będą wyzwalały w tobie pozytywną energię za każdym razem, kiedy weźmiesz go do ręki! Czerwona tasiemka z łatwością pomoże ci odnaleźć się w tym magicznym świecie, a przejrzystość wskazówek oraz informacji sprawi, że czytanie CzaroMarownika będzie czystą przyjemnością.

Z CzaroMarownikiem nadchodzący rok będzie czasem pozytywnych, magicznych zmian!

Poniżej zdjęcia "Czaromarownika" ze strony www.czarymary.pl
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).