czwartek, 10 października 2013

33 Uzdrawianie energetyczne

Uzdrawianie Energetyczne
Skąd się biorą cuda
Dr Meg Blackburn Losey


Najczęściej dbamy o zdrowie fizyczne, dobre samopoczucie ale mało wiemy w jaki sposób zadbać o naszą energetykę, by nie dopuścić do siebie negatywnych oddziaływań zarówno osób, które spotykamy codziennie jak i bytów spoza naszego materialnego świata. Naturalne metody uzdrawiania znane są od wielu pokoleń i już nasi przodkowie wykorzystywali swoją wiedzę, którą zdobywali z otaczającej ich natury. Dziś wiele z dawnych metod wraca do łask i coraz więcej osób korzysta z alternatywnych terapii takich jak szamanizm, Reiki, ziołolecznictwo, chińska medycyna i inne. Można spotkać jednak dużo sceptycyzmu i powątpiewania w działanie naturalnych sposobów leczenia. Książka „Uzdrawianie Energetyczne” jest niezwykle bogatą skarbnicą wiedzy na ten temat. Pomaga zrozumieć czym jest uzdrawianie energetyczne, jak działa bioterapia ale także w jaki sposób realizują się nasze marzenia, życzenia, modlitwy.

źródło zdjęcia: www.awaken.com 
Dr Meg Blackburn Losey to doświadczone medium, osoba o ponadprzeciętnych zdolnościach, która przekazuje nam swoją wiedzę i doświadczenia, ucząc rozwijania własnego potencjału, zdolności energetycznych i uzdrawiających. Posiada ona stopień naukowy doktora w dziedzinie metafizyki. Jest lekarzem intuicyjnym i stosuje różne formy energii w przywracaniu zdrowia nie tylko fizycznego ale przede wszystkim energetycznego. W Polsce można było poznać ją jako autorkę książki "Tajemna Historia Świadomości", w której poruszyła wiele zagadnień dotyczących naszego życia, otoczenia i uczyła nowego spojrzenia na rzeczywistość. W swojej najnowszej książce tematem przewodnim jest nasze zdrowie i uświadomienie nam, że możemy pomóc sobie, uaktywniając swoje zdolności uzdrawiające.

Dr Meg Blackburn Losey uświadamia nam, że leczenie alternatywne ma wiele twarzy, na każdego człowieka działa odmiennie a każdy z nas jest systemem naczyń połączonych, gdzie każda komórka naszego organizmu ma znaczenie dla ogólnego samopoczucia. Pokazuje też dlaczego nie rozwija się ono tak jak na to zasługuje, przedstawia odkrycia, które nie ujrzały światła dziennego a były niezwykle istotne, gdyż usuwały bardzo poważne problemy zdrowotne.  Pisze, że jesteśmy poddawani lobbingowi farmaceutycznemu, który wmawia nam, ze nie da się wyleczyć chorób bez lekarstw i działają tak, by wszelkie formy alternatywne zostały wycofane z rynku jako nielegalne. „Na zdrowiu da się zarobić mało pieniędzy, za to wielkie sumy da się zarobić na chorobach.” Dr Blackburn Losey jest raczej za tym, by obie medycyny współdziałały, bo wtedy jest możliwe całkowite wyleczenie i powrót do zdrowia.

przykładowa strona z ksiażki
Autorka opisuje na początku swoją historię, pokazując nam w jaki sposób zaczęła ona swoją przygodę z energią, uzdrawianiem, poznawaniem niewidzialnego świata. W tej drodze towarzyszyli i nadal towarzyszą jej Mistrzowie, którzy stopniowo wprowadzali ją w ponadzmysłowe zdolności, pomagając jej uporządkować to z czym początkowo nie umiała sobie poradzić i zrozumieć. W kolejnych rozdziałach odpowiada na wiele pytań: Co to znaczy być dobrym uzdrowicielem, jakimi powinien kierować się intencjami, jak wykorzystać swój dar uzdrawiania,  jak powinna wyglądać sesja z pacjentem, jak pomóc w różnych sytuacjach, które mogą spotkać bioterapeutę w czasie seansu. Opisuje też reakcje leczonej osoby, jakie może mieć ona objawy, co może odczuwać, jak się może zachowywać, jak pacjent przyjmuje uzdrawianie.

Przyglądamy się procesom powrotu do zdrowia, polu energetycznemu, czakrom, meridianom, ciałom subtelnym. Dowiadujemy się co się dzieje z duszą, gdy człowiek umiera, dlaczego jedni zdrowieją a inni nie, jaki jest wpływ emocji na sytuację fizyczną, czym są fale gamma, dzieło stworzenia, energia elektromagnetyczna. Książka zawiera wiele przydatnych informacji, które opisane są  odmiennie niż w wielu popularnych książkach, które czytałam do tej pory na ten temat. Autorka nie unika trudnych tematów, pokazując także  mroczną stronę świata energii, w którym możemy spotkać duchy, poltergeisty, piętna, opętania, byty, myślokształty. Wszystko po to, by uświadomić, że uzdrawianie to niezwykle poważna sprawa i wszelkie działanie bez podstawowej wiedzy o bhp jest narażaniem się na niebezpieczeństwa i ataki różnych energetycznych bytów. Całość uzupełniona jest ćwiczeniami i czarno – białymi ilustracjami oraz zdjęciami.

Według mnie książka  „Uzdrawianie energetyczne” jest rewelacyjna! Wnosi mnóstwo wiedzy niespotykanej w innych publikacjach. Stwarza możliwość przyjrzenia się naszemu organizmowi od strony energetycznej. Dzięki niej możemy zrozumieć wiele procesów, które zachodzą w naszym życiu. Uświadamia nam czym jest uzdrawianie a także jakie zagrożenia czyhają na nas w świecie energetycznym oraz jak sobie z nimi poradzić.

Z pewnością nie jest to łatwa lektura, gdyż czasami opowieści autorki o jej doświadczeniach przypominają historie spotykane w fantastycznych książkach, jednak autorka zapewnia, że są to wydarzenia, które istnieją naprawdę lecz są tematami rzadko poruszanymi lub pomijanymi. Książka skierowana została do wszystkich tych, którzy chcieliby poznać niewidzialną stronę życia ale także do tych, którzy już zajmują się bioterapią, by efektywnie i dobrze mogli służyć innym swoją pomocą. Celem napisania tej książki było uświadomienie nam, że to my sami kontrolujemy swoje życie i jesteśmy w stanie stworzyć cuda w swoim życiu.

Rzadko przyznaję punkty ale w tym wypadku daję 10/10
    
Książkę można kupić w sklepie:

Rok wydania: 2013
Format: 16.5x24.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 352Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze sa mile widziane, lecz proszę o podpisywanie ich, chociazby imieniem. Anonimowe wpisy o charakterze spamu bedą usuwane. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :).