Posty

Wyświetlanie postów z październik, 2016

116. - "Przebaczanie z aniołami"

Obraz
Przebaczanie z aniołami Jak korzystać z mocy aniołów, by się uwolnić, uzdrowić i doświadczyć cudów  Kyle Gray 

„Przebaczenie to głęboka akceptacja tego, że miłość jest wszystkim, co istnieje.”
Wybaczenie dla większości osób stanowi poważną przeszkodę do pokonania. Potrafią przez wiele lat nosić zadrę w sercu, która nie pozwala w pełni cieszyć się życiem. Poczucie winy, żal, pojawiające się wątpliwości ale też złość, gniew, frustracja to blokady, które utrudniają przebaczenie i sprawiają, że takie osoby stają się niewolnikiem własnych, negatywnych emocji, z których trudno im się wyzwolić. Jak sobie z tym poradzić? W jaki sposób uwolnić się od bólu i ponownie być pełnym radości? Możemy szukać różnych rozwiązań lecz najłatwiej dokonamy tego z pomocą aniołów. Książka „Przebaczanie z aniołami” podpowiada jak możemy współpracować z anielskimi energiami i Wniebowstąpionymi Mistrzami, by ponownie wejść na ścieżkę miłości.
Kyle Gray jest młodym człowiekiem, pełnym tatuaży i z dojrzałą duszą. Napi…

115. - "OOBE Ścieżka Serca"

Obraz
"OOBE Ścieżka Serca"
Robert Noble  

„Życie jest niezmierzoną tajemnicą.”
Robert Noble jest jednym z najbardziej znanym podróżnikiem astralnym w Polsce. Od dzieciństwa interesował się zjawiskami paranormalnymi i poszukiwał odpowiedzi na odwieczne pytania: Kim jestem?, Po co się urodziłem? Jaki jest mój cel? W wieku 11 lat zetknął się z książkami Roberta Monroe'a, który opisywał swoje doznania w świecie astralnym. Początkowo pragnął jedynie doświadczyć wyjścia z ciała sądząc, że będzie wówczas duchem obserwującym swoje fizyczne ciało i inne osoby. W trakcie poznawania procesu, coraz bardziej wgłębiał się w zagadnienie OOBE i odkrył nieznane mu warstwy duchowej rzeczywistości. Rozumiał, że wychodzenie z ciała wiąże się ściśle z rozwojem duchowym i jest to jeden z elementów poznawania siebie. Dzięki temu ma w sobie dużo pokory i skromności pisząc o sobie: „Nie posiadam żadnych talentów, jestem zwykłym, przeciętnym człowiekiem. Nic mnie nie wyróżnia.”
Cała recenzja tutaj

114. - "Alchemia snów"

Obraz
Alchemia snów Wewnętrzne przebudzenie i transformacja rzeczywistości  Ted Andrews
„Każdy dzień jest przygodą, podobnie jak każda noc.”
Dawno, dawno temu ludzie posiadali niezwykłą umiejętność – byli zmiennokształtni i bez problemu potrafili dostosować swoją energię do pojawiających się okoliczności, zarówno na płaszczyźnie duchowej jak i fizycznej. W zależności od potrzeby czy sytuacji stawali się tym kim chcieli, z łatwością porozumiewali się z innymi, byli kreatywni i bez problemów zmieniali swój negatywny nastrój na pozytywne emocje.

Dziś zapomnieliśmy o tych zdolnościach, gdyż zbyt mocno jesteśmy zakorzenieni w materialnym świecie. Dla wielu osób zmiennokształtność brzmi jak fantazyjne mrzonki lecz Ted Andrews przekonuje, że można się jej ponownie nauczyć wykorzystując do tego sny, które pełnią istotną rolę w naszym życiu. Nie są tylko przypadkowymi obrazami pojawiającymi się w naszym umyśle lecz niosą ze sobą mnóstwo informacji. Umiejętność ich rozszyfrowania pozwala wykorzystać tę …