Posty

Wyświetlanie postów z październik, 2013

34 Numerologia Chaldejska

Obraz
Numerologia Chaldejska Heather Alicia Lagan


Każdy z nas ma swoją indywidualną wibrację, którą emituje wokół siebie i poprzez którą odbiera nas otoczenie. Wszystko to co nas otacza również wibruje w określonej energetyce i ma wpływ na każdą rzecz, istnienie i wszystko co się nam przydarza w życiu. W poznawaniu tych subtelnych energii bardzo pomocna jest numerologia, która ujawnia wiele ciekawych informacji o nas i otaczającym nas świecie. Na jej temat powstało wiele książek, uczących tej niezwykłej metody poznawania siebie i można by sądzić, że napisano o niej wszystko. Nowe spojrzenie na tę dziedzinę ezoteryki ukazuje Heather Alicia Lagan w swojej książce pt. „Numerologia chaldejska” pokazując, że liczby i litery mają swoją „duszę”
Numerologia chaldejska jest nieco odmienną metodą niż numerologia zachodnia, która jest  oparta na pitagorejskim systemie.  Umożliwia poznanie energii liczb i liter, które funkcjonują w naszych imionach, nazwisku, dacie urodzenia. Pomaga określić ścieżkę życ…

33 Uzdrawianie energetyczne

Obraz
Uzdrawianie Energetyczne Skąd się biorą cuda Dr Meg Blackburn Losey

Najczęściej dbamy o zdrowie fizyczne, dobre samopoczucie ale mało wiemy w jaki sposób zadbać o naszą energetykę, by nie dopuścić do siebie negatywnych oddziaływań zarówno osób, które spotykamy codziennie jak i bytów spoza naszego materialnego świata. Naturalne metody uzdrawiania znane są od wielu pokoleń i już nasi przodkowie wykorzystywali swoją wiedzę, którą zdobywali z otaczającej ich natury. Dziś wiele z dawnych metod wraca do łask i coraz więcej osób korzysta z alternatywnych terapii takich jak szamanizm, Reiki, ziołolecznictwo, chińska medycyna i inne. Można spotkać jednak dużo sceptycyzmu i powątpiewania w działanie naturalnych sposobów leczenia. Książka „Uzdrawianie Energetyczne” jest niezwykle bogatą skarbnicą wiedzy na ten temat. Pomaga zrozumieć czym jest uzdrawianie energetyczne, jak działa bioterapia ale także w jaki sposób realizują się nasze marzenia, życzenia, modlitwy.
Dr Meg Blackburn Losey to doświad…